Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 
couponslay

Trudne emocje

Wydaje się, że dobry związek, to taki, w którym oboje odgadujecie w lot swoje potrzeby. Trudne emocje nie mają tutaj miejsca. Partner z ogromną ochotą wychodzi Ci naprzeciw i krzywi się z przykrością, gdy uśmiech schodzi z Twojej twarzy, bo nieustannie wymyśla tylko sposoby jak uczynić Cię szczęśliwą. Natomiast ty z radością wymyślasz dla niego pyszne jedzenie i różne przyjemności, wykonując oczywiście wszystkie obowiązki, mając niespożyte poziomy energii i tryskasz nieustanną radością.

Utopia, prawda?

Taka rzeczywistości nie istnieje, a tak naprawdę dość szybko oboje mielibyście dość takiej cukierkowej, aż mdłej, nieciekawej bajki.

Przecież wspaniałe historie to takie, w których coś się dzieje, następują zmiany akcji, pojawia się coś, co burzy spokój, jakieś niebezpieczeństwo. Bohaterowie doświadczają trudu, niepokoju, a może nawet przerażeniu. Pojawiają się trudne emocje, a potem po tym doświadczeniu, kiedy nie wiadomo było ja się skończy, następuje zwycięstwo, taki happy end. Porządek świata „po” jest dużo lepszy, w porównaniu z sytuacji na początku historii.

Czy to nie jest tak, że bajki pokazują to, co mamy w życiu?

Trudne emocje to ważny element Waszej wspólnej przygody.

Niekoniecznie to, co się nam przytrafia nazwalibyśmy przygodą, ale właśnie, dlaczego nie?

Kupiliśmy mieszkanie na kredytu. Mamy dzięki temu, gdzie mieszkać, nasza rodzina może się powiększyć. Spłacamy raty, ale wymaga to od nas wysiłku. Niekoniecznie stać nas jednocześnie na urlop w Hiszpanii, narty w Alpach czy nowe, markowe ubrania. Być może nawet w ogóle nie możemy sobie o tym pomyśleć. Oszczędności rodzą frustracje, bo wcześniej trudne emocje związane z pracą, czy monotonnymi obowiązkami w ciągu tygodnia rekompensowaliśmy sobie dwudniowym wypadem w piękne miejsce lub sobotnią kolacją w eleganckiej restauracji. Teraz nie możemy z tego skorzystać. Trudne emocje dają o sobie znać napięciem w związku. Pojawiają się rozmowy, które psują relację, pozostawiają nierozwiązane sprawy i niesmak.

Jeśli nie potraficie porozmawiać otwarcie o co chodzi lub pomóc sobie w odreagowaniu trudnych emocji, to pojawiają się tzw. ciche dni lub ciche popołudnia. Nie jest to łatwe czekać aż to, co w środku poukłada się samo i znów każde z was będzie gotowe, by wyciągnąć rękę do zgody. Znów okazujecie sobie serdeczność i czułość, ale już z pewną rezerwą. Jeśli cykl się powtarza, rezerwa jest coraz większa. Okresy ciszy mogą się przedłużać. Życie nie lubi pustki, więc jeśli nie budujesz relacji i nie inwestujesz w dobre emocje, szukasz jakiś form zastępczych. Mogą to być inne osoby, u których szukasz akceptacji np. przyjaciółki, jakieś hobby, nadmierne oczekiwanie dobrych emocji w relacjach z dziećmi albo ucieczka w pracę. I tak odwraca się Twoja uwaga i uważność od tego, co naprawdę wartościowe, czyli od budowania relacji w związku, który z założenia ma przetrwać lata.

Trudne emocje to szansa na rozwój Waszego związku.

Czy tylko na cichych dniach się kończy? Frustracja narasta, trudne emocje nie dadzą się już dłużej ignorować, dochodzi do ich kumulacji. Awantura, wybuch dające upust napięciu, którego nie udaje się już dłużej znieść. Nagromadzone emocje wykrzyczane są w najmniej oczekiwanym momencie, tylko dlatego, że kropla przepełniła czarę. Tak naprawdę nie wiadomo już o co chodziło. Być może trudno już się do tego odnieść. Widać tylko żal, pretensje, cierpienie i złość. Nie chcesz tak prawda?

Nie wchodź na tę drogę!

Trudne emocje mogą budować związek.

Żaden moment w życiu nie jest wyłączony z możliwości rozwijania Waszej relacji. Potrzebujesz solidnej dawki wiedzy, która pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy? Zapraszam Cię na szkolenie webinarowe, które odbędzie się 26.11.2018 o godz. 21.00

❤️❤️❤️Zapisz się TUTAJ – https://trudneemocje.subscribemenow.com/

Jeśli chcesz wykorzystywać każdą sytuację w życiu, by budować Waszą relację, nie czekając na chwile przerwy w zmaganiach, to jesteś w dobrym miejscu.

trudne emocje

Przyjdź na szkolenie, a dzięki temu:

➡️🎁 Zrozumiesz, co się kryje pod myślą, która dopada niekiedy każdą z nas, a którą można określić słowami – „mój mąż mnie irytuje!”.
➡️🎁 Dowiesz się, po co dzielić się tym, co trudne w życiu i być może w Waszej relacji i dlaczego to może budować związek.
➡️🎁 Po co w ogóle pojawiają się trudne emocje i do czego służą?
➡️🎁 Uświadomisz sobie na czym polega różnica w komunikacji w związkach, w których pojawienie się dziecka umacnia relację między partnerami, a tymi, w których więź ulega osłabieniu.
➡️🎁 Czy zazdrość o sukcesy męża na polu zawodowym może wnieść coś pozytywnego do Twojego życia.

❤️❤️❤️Zapisz się TUTAJ – https://www.subscribepage.com/gps

Mobile version: Enabled

LOGO_LW_CZARNEPrzypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
Otrzymasz pomysły dt budowania szczęśliwego związku, które wysyłam co jakiś czas (nie zasypię Cię bezwartościowymi mailami) oraz

Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup