Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 
couponslay

Sposób na randkę w domu

Wszyscy znamy rutynę dnia codziennego, gdy żar pierwszych spotkań już dawno minął a nieustanne zajęcia, życie domowe i pytania dzieci nie dają zbyt wielu możliwości na spędzenie czasu we dwoje poza domem. Randka w domowym zaciszu wytwarza poczucie uczuciowej i duchowej bliskości, możemy podzielić się najgłębszymi przemyśleniami. Jest to też znakomita okazja, by przypomnieć sobie jak partnerzy są dla siebie nawzajem ważni. Znajdźcie swój sposób na randkę w domu, kiedy macie chęci, a nie macie czasu.

 

sposób na randkę w domu

Sposób na randkę w domu – Domowe warsztaty z bliskości

Wchodząc w związek ustaliliście na początku pewne zasady, które będą wam przyświecać na wspólnej drodze. Ich weryfikacja, modyfikacja jest niezwykle istotna dla waszej więzi. Zatem wystarczy kolacja, kilka kolorowych karteczek z umieszczonymi na nich pytaniami:

 

  • Czy potrafimy rozmawiać?
  • Co dla mnie oznacza miłość?
  • Jakie role chcemy odgrywać w związku a jakie nie?
  • Ilu osobom powiedziała/eś że je kochasz? I gdzie one są teraz w swoim życiu?

Odpowiedzi na pytania będą znakomitą możliwością lepszego poznania się i wyznaczenia może nowej wspólnej drogi życia.

 Sposób na randkę w domu – Artystyczne dusze

Tworzenie metaforycznego, nasyconego kolorami obrazu tego, jak widzisz siebie, albo wasz związek, małżeństwo, improwizowanie, malowanie na szybko to wspaniałe doświadczenie! Druga część wieczoru to interpretacja dzieł. Ileż można dowiedzieć się o sobie na podstawie tego, co zostało namalowane pod wpływem impulsu. Ten sposób na randkę w domu to nauka słuchania i zrozumienia, tak niezwykle ważne dowody troski o drugą osobę.

 

wellness-1021131_1920

Sposób na randkę w domu – Domowe Spa

Czas spędzony w domowej łazience może być niezwykle magiczny. Masaż twarzy czy stóp pozwoli się zrelaksować a przy tym może być świetną okazją do rozmowy na temat wizji związku. Kameralny nastrój, zmysłowe zapachy pozwolą odpocząć nie tylko ciału, ale też duszy. Snucie wspólnej wizji przyszłości da wam poczucie celu i znaczenia swoich działań, obudzi nadzieję i da szansę skupienia się na waszych możliwościach a nie na problemach. 

 

Sposób na randkę w domu – Wspólne gotowanie dań z podróży

Odbyłaś kiedyś wspaniała podróż a potem poznałaś swojego partnera? A może razem powędrowaliście w nieznane? Pozostało z pewnością w was wspomnienie wspaniałych potraw. Spróbujcie stworzyć je we własnej kuchni a rywalizację o pierwsze miejsce wykorzystajcie, by uświadomić sobie zalety płynące z postawy wygrana-wygrana. Ten sposób na randkę w domu to ćwiczenie, które wskaże, że przechodząc od postawy „ja” do postawy „my” to rodzaj poświęcenia polegającego na rezygnacji z czegoś mało znaczącego dla rzeczy wielkiej.

 

sposób na randkę w domu

Sposób na randkę w domu – Wieczorek taneczny

Uwielbiasz kubańskie rytmy? Lubicie nastrojowe ballady z lat 90? Wybierzcie coś, co zawsze sprawia wam radość. Niech wasz domowy salon na chwilę stanie się parkietem do tańca! Ta forma aktywności niezwykle zbliża do siebie fizycznie, ale i mentalnie, daje poczucie przynależności. Ten sposób na randkę w domu to metoda na obniżenie poziomu stresu, wyzwoli w was nowe pokłady energii i da wam uczucie szczęścia.

 

Sposób na randkę w domu – Gra kim chciałem/chciałam być i kim chciałbym/chciałabym być?

Ta prosta gra polega na przypomnieniu sobie idoli, osób ważnych z dzieciństwa i młodości oraz wyszukaniu osób, które obecnie wam imponują. Przy pomocy karteczek można łatwo określić cechy danego autorytetu a zadaniem partnera jest odgadnięcie, kto kryje się pod danym zestawem cech. Ta zabawa przypomni wam które cechy osobowościowe były lub są dla was wciąż ważne. Z pewnością ten sposób na randkę w domu wywoła uśmiech na waszych twarzach i dowiecie się czegoś nowego o sobie.

 

sposób na randkę w domu

Sposób na randkę w domu – Randka w Paryżu, Bangkoku, Wenecji bez wychodzenia z domu

Ten sposób na randkę w domu wymaga nieco więcej przygotowania, ale jest znakomity by partnerzy przypomnieli sobie, czego pragną i co może dać im energię by sprostać wyzwaniom dnia codziennego. Przygotujcie filmiki, zdjęcia, przewodniki, ciekawostki na temat miejsca, do którego pragnęlibyście się wybrać a następnie zaprezentujcie je sobie wzajemnie. Wasze wybory znacznie się różnią? Tym lepiej! Będzie to okazją do wypracowania synergii, znalezienia wspólnego, lepszego wyjścia, całkowicie nowego rozwiązania, które da wam poczucie wspólnej odpowiedzialności. Zaplanowanie podróży do wybranego wspólnie miejsca i wcześniejsze poznanie go to kolejny sposób na randkę w domu.

Dlaczego warto się przytulać?

Zdrada – jak sobie z tym poradzić

Podcast – Jak dbać o emocje w związku?

Mobile version: Enabled

LOGO_LW_CZARNEPrzypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
Otrzymasz pomysły dt budowania szczęśliwego związku, które wysyłam co jakiś czas (nie zasypię Cię bezwartościowymi mailami) oraz

Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup