Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 

Rekomendacje

REKOMENDACJE

Konsultacje z Ewą to były spotkania przełomowe, podczas których wiele dowiedziałam się o sobie, mojej rodzinie i relacjach. Między spotkaniami mogłam wypróbować wypracowane metody wypracowane i ich skuteczność.

Bardzo pomocne były rady ze zmianą myślenia i wyrażeniem swoich emocji i odczuć. Przełomowe okazało się wprowadzenie wskazówek dotyczących rozmów o emocjach i zachęcania do nich dzieci. Dziękuję, że towarzyszyłaś mi po utracie dziecka, oraz za rozmowy o wierze. Pomocne były również materiały ćwiczeniowe.

Zmieniłam sposób myślenia, nie jestem już bezradna. Zostałam wyposażona w odpowiednią wiedzę. Do tego wszystkiego tak się ułożyły okoliczności życia osobistego, że wszystko ułożyło się harmonijnie. Jestem szczęśliwa.

Konsultacje oceniam - 10/10.

Przełomów było kilka - pierwszy dotyczący większej otwartości w relacji z dziećmi - zmiany myśli w trudnych momentach, otwartej rozmowy na temat tego co ja czuję, kiedy dziecko zachowuje się w określony sposób. Takie postępowanie działało cuda, dzieci zaczęły się zmieniać na naszych oczach. Drugi przełom dotyczył mojego prawa do odpoczynku i realizacji swoich pasji, potrzeb. Uświadomienie sobie tego prawa i wprowadzenie w czyn spowodowało lawinę dobrych zdarzeń. Jestem zadowolona z życia, zrelaksowana, mam więcej cierpliwości i dystansu do dzieci oraz do życia.

Polecam konsultacje z Ewą Arendarczyk z wielu powodów: to osoba godna zaufania, życzliwa i otwarta na drugiego człowieka. W trakcie spotkań czułam się zrozumiana, nie oceniana, wzmacniana i życzliwie traktowana. Dla mnie osobiście istotne było to, że mogłam bez obaw porozmawiać o wierze, wiem też, że osoba, która nie jest wierząca może spokojnie skorzystać z takiej pomocy - będzie poszanowania również w tej kwestii. Ewa jest osobą z ogromną wiedzą i doświadczeniem i co dla mnie istotne - cały czas to pogłębia.

 Marta

 

Dzięki temu, że byłam słuchana, otrzymałam celne wskazówki i buduję siebie na nowo. Zaczynam w końcu kontrolować swoje zachowanie (nałóg od cukru i obżarstwo) i co najważniejsze zaczynam kontrolować swoje emocje. Staję się powoli osobą pewną siebie. Dowiedziałam się, że walka o siebie i dbanie o dobre samopoczucie jest niekoniecznie czymś egoistycznym i że nie trzeba zgadzać się na wszystko, jeśli nie ma się na coś ochoty. Zrozumiałam, że powinnam wyznaczać granice, by inni nie weszli mi na głowę.

Polecam konsultacje z Ewą z całego serca. Oceniam je na 10/10.

Chciałabym, aby każda osoba, która boryka się z podobnymi problemami szukała pomocy, i żeby każdemu udało się trafić na tak kompetentną osobę jak Ewa, która wkłada w swoją pracę nie tylko czas, ale i serce.

Monika

 

Dzięki konsultacjom zaczęłam pewniej stawiać granice i mówić wprost, kiedy widziałam u innych upokarzające lub manipulanckie zachowanie w stosunku do mnie, na które wcześniej bym się zgodziła.

Dowiedziałam się, że inni nie są w stanie odpowiedzieć na moje potrzeby, jak bym chciała oraz, że muszę wysyłać jasne komunikaty bez liczenia się na to, że moje niewypowiedziane potrzeby zostaną zrealizowane, bo ktoś się domyśli.

Oceniam konsultacje na mocne - 8/10. Brakowało mi spotkania twarzą w twarz, skype ma swoje ograniczenia.

Polecam konsultacje z Ewą, bo dobrze się z nią rozmawia i szybko można przełamać pierwsze lody.

Dorota

 

Dzięki Ewie odkryłam przede wszystkim problem z moimi emocjami – z jednej strony pewnego rodzaju nadreaktywność, a z drugiej strony problem z nazywaniem i okazywaniem swoich uczuć – zwłaszcza tych dobrych (np. nie mówię mężowi, że go doceniam). Ma to duże wpływ na relację w moim małżeństwie.

Polecam konsultacje z Ewą. Jest obiektywna, nie ocenia, nie krytykuje, podchodzi profesjonalnie do tego, co robi.

Konsultacje oceniam na 10/10. W formie i treści było to to, czego potrzebowałam.

Lucyna

 

Mobile version: Enabled

LOGO_LW_CZARNEPrzypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
Otrzymasz pomysły dt budowania szczęśliwego związku, które wysyłam co jakiś czas (nie zasypię Cię bezwartościowymi mailami) oraz

Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup