Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 

Nowa strategia dla związku

Moim marzeniem jest, aby każda kobieta mogła powiedzieć, że małżeństwo daje jej poczucie satysfakcji i że jest szczęśliwa dzięki mężczyźnie, którego wybrała.
 
Wiem, że nie jest to zbyt częste.

Zdaję sobie sprawę, że działania które podejmowałaś nie przyniosły oczekiwanego efektu i teraz czujesz złość i bezsilność.
Nie tak miał wyglądać Twój związek.

Gniew podpowiada Ci, że pora zrobić coś, co wreszcie przyniesie ulgę.

Potrzebujesz gotowego zestawu rad i wskazówek, by zadbać o swoje potrzeby, poprawić jakość komunikacji, postawić granice.
Chcesz na nowo rozpalić miłość, poczuć się otoczona ciepłem i mieć przy boku partnera, który będzie dźwigał razem z Tobą ciężar codziennych obowiązków.
Wiem, bo też kiedyś byłam w tym miejscu.

 

Ewa A.-44

Umiejętności budowana relacji, zaspokajania swoich potrzeb i radzenia sobie z emocjami nie wyssałam z mlekiem matki, ani nie wyniosłam z domu rodzinnego. Dużo czasu minęło zanim przyznałam sobie prawo do tego, by zadbać o siebie, stawiać granice. Nauczyłam się mówić o tym, czego potrzebuję i miałam wreszcie zasób narzędzi, dzięki którym wzmacniamy nasz związek i pielęgnujemy bliskość.

Jestem coachem emocji i relacji, terapeutą metody krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu. Pomogę Ci przejść proces zmiany, abyś osiągnęła poczucie satysfakcji i była szczęśliwa z mężczyzną, którego wybrałaś. Zrozumiesz siebie, dasz sobie prawo do odpoczynku, podejmiesz konstruktywne działania i zdobędziesz nowe umiejętności ożywiania i wzmacniania waszej małżeńskiej relacji.  Stworzysz kontekst, w którym na to, co skostniałe i destrukcyjne nie będzie już miejsca. Zaprosisz męża (partnera) do podjęcia wspólnej inicjatywy i razem zbudujecie związek na nowych zasadach. Taki, który będzie dla was źródłem bliskości i radości.

Program składa się z kilku modułów:

1.     Powrót do Twojej równowagi, odzyskanie nadwątlonych sił i poczucia bezpieczeństwa.
Wypracowanie umiejętności regulowania emocji. Wzmocnienie pozytywnego obrazu samej siebie. Zadbanie o Twoje potrzeby. Rozbrojenie złości, frustracji i niepokoju.

2.     Opracowanie wizji związku, który będzie dla Ciebie satysfakcjonujący, sprecyzowanie zasad i warunków szczęśliwej współpracy i wzajemnego wsparcia w życiu.
Konfrontacja z aktualną sytuacją, jej ocena i odnalezienie przesłanek, które mogą doprowadzić do pożądanej zmiany. Zrozumienie schematów powielanych z domu rodzinnego, doświadczeń z dzieciństwa, których nie akceptujesz – wpływ przeszłości na obecną ocenę wspólnego życia.

3.     Wdrożenie nowego modelu komunikacji, który chroni i wzmacnia relację.

Komunikacja bez przemocy. Blokady komunikacji, które stosujesz i których używa druga osoba wobec Ciebie. Umiejętność proszenia o zmianę. Zamiana oczekiwań i żądania na prośby. Radzenie sobie z odmową.

4.     Opracowanie strategii prowadzących do szczęścia.
Stosowanie narzędzi, które rozładowują codzienny stres, wzbogacają życie o przyjemne emocje oraz dają wsparcie drugiej osobie. Rytuały specyficzne dla waszego związku, które podkreślają szczególny charakter Waszego związku i wychodzą naprzeciw Waszym potrzebom.

Jest to propozycja intensywnej zmiany. Wspólna praca rozłożona jest na cztery miesiące, w trakcie których po naszych cotygodniowych spotkaniach otrzymujesz zadania i ćwiczenia do wykonania w domu. Możesz się kontaktować ze mną między spotkaniami, jeśli pojawiają się pytania i wątpliwości. W trakcie wprowadzasz zmiany w swoim zachowaniu, podejmujesz nowe działania. Zmieniasz siebie, masz budujący wpływ na związek, zapraszasz męża/partnera do współpracy.  

Umów się na bezpłatną konsultację, aby:

•          wyznaczyć obszary, które wymagają największej uwagi

•          określić następny, najważniejszy krok

•          upewnić się, czy to jest dobry czas na rozpoczęcie pracy

•          zaplanować proces, który przeniesie Wasz związek na wyższy poziom bliskości i współpracy.

Możesz to zrobić pisząc maila na adres [email protected]

Nie zwlekaj! Jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni.
Decyzję czy jesteś gotowa podjąć pracę w programie podejmujesz dopiero po konsultacji.

Jeśli jest szansa, abyście pracowali razem w procesie zmiany, to praca wspólna obojga partnerów nada zmianie jeszcze inną wartość. Jeśli jednak z jakiś powodów nie jest to możliwe, Twoja indywidualna praca będzie motorem przemiany życia. Podejmiesz konstruktywne działania i zdobędziesz nowe umiejętności ożywiania i wzmacniania Waszej małżeńskiej relacji.

 

Mobile version: Enabled

LOGO_LW_CZARNEPrzypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
Otrzymasz pomysły dt budowania szczęśliwego związku, które wysyłam co jakiś czas (nie zasypię Cię bezwartościowymi mailami) oraz

Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup