Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 
couponslay

Dlaczego program rozwoju związku jest dla Ciebie?

Oczekiwania dotyczące tego, jakie potrzeby kobiety i mężczyzny ma zaspokajać ich związek znacznie wzrosły na przestrzenie ostatnich dziesięcioleci. Nie chcemy trwać w związku, w którym czujemy się samotni. Nie każdy z nas jednak wie, że nad relacją można pracować. Program rozwoju związku to coś, dzięki czemu oboje doświadczycie szczególnego kontaktu, współpracy i porozumienia.
Dlaczego program rozwoju związku jest dla Ciebie?

  1. Samotność w związku zabija, a program rozwoju związku pomoże Ci się jej pozbyć.

Zdajesz sobie sprawę, że samotność podwaja ryzyko przedwczesnej śmierci z powodu przedwczesnej śmierci z powodu chorób serca? Samotność to poczucie braku więzi z innymi. Okazuje się, że dobra relacja może chronić człowieka przed chorobami cywilizacyjnymi, w tym również przed chorobami serca.

Bliska relacja daje poczucie bezpieczeństwa. Będąc blisko ze swoim partnerem lub współmałżonkiem doświadczasz zrozumienia i życzliwości. Czujesz, że nie jesteś odpowiedzialna sama za dźwiganie swoich trudności, ale możesz je z kimś podzielić. To ogromne wsparcie psychiczne. Dowiadujesz się o swojej wartości, pracujesz nad rozwojem swoich atutów.

Dobry związek to oczywiście przyjemne emocje – odprężenie, przyjemność, błogość, ekscytacja, szczęście. Mają duży wpływ na zdrowie i funkcjonowanie całego organizmu. Zadbaj o swój związek, a poprawisz swoje samopoczucie.

  1. Udany związek da Ci bodziec do rozwoju.

Za każdym razem kiedy macie inne zdanie na jakiś temat, możesz doświadczyć jak bardzo odmiennie można postrzegać świat. Każde z was ma inny punkt widzenia. Dowiadujesz się co jeszcze powinnaś wziąć pod uwagę podejmując ważne decyzje. Gdybyś robiła zawsze to, co już jest dla Ciebie sprawdzone, być może nigdy nie wyszłabyś poza utarte szlaki postępowania. Dzięki Waszej odmienności możesz poznać i być może polubić coś, czego nie miałabyś ochoty lub okazji spróbować z własnej inicjatywy. Zrozumienie postrzegania świata przez drugą osobę poszerza twoje horyzonty myślowe.

Twój współtowarzysz da Ci dużo informacji zwrotnych dotyczących tego jak brzmi twój ton głosu, czy jak obierane są Twoje komunikaty. Dzięki temu możesz popatrzeć na siebie tak jak być może widzą Cię inni. Masz szansę zmienić to, co utrudnia budowanie relacji z innymi.

  1. Program rozwoju związku wyznaczy Ci trajektorię zmian.

Szczęśliwy związek to praktykowanie umiejętności regulowania emocji, bezkonfliktowego komunikowania złości, gniewu, smutku czy rozczarowania. Jeśli zadbasz o swoje potrzeby w takim zakresie, abyś była cierpliwa oraz gotowa testować nowe rozwiązania, jesteś w stanie przejść niejeden etap obniżenia wzajemnej fascynacji, czy podziwu. Byle co nie spowoduje tego, że będziesz myślała o rozstaniu. Będziesz widziała o wiele dalej niż kiedykolwiek.

Świadomość tego, co tak naprawdę warte jest przepracowania, powoduje, że rzeczywiście wiesz ku czemu zmierzasz i nie czepiasz się drobiazgów. Jesteś w stanie znieść chwilowe niedogodności, by osiągnąć swój cel – szczęśliwy związek.

Wdrożysz nowy model komunikacji, który wzmocni relację i nauczysz się narzędzi, które wyzwalają pozytywne emocje. To elementy programu rozwoju dla związku.

  1. Zapewnisz sobie poczucie sensu w życiu.

Jestem przekonana, że bliskość, radość i satysfakcja z udanej relacji spowodują, że poczujesz, że Twoje życie ma sens. Każda chwila będzie wartościowa, nawet jeśli doświadczysz na innych płaszczyznach jakiegoś braku czy dyskomfortu. To nie wykształcenie, czy zasób portfela dadzą ci poczucie szczęścia. Będziesz miała poczucie sensu, pod warunkiem, że będziesz czuła bliskość współmałżonka czy partnera.

couple-3064048_1920

  1. Będziesz bardziej efektywnie wykorzystywać czas, a Twoje działania będą skuteczne.

Przestaniesz gonić za tym, co nierealne. Oszacujesz to, na czym naprawdę Ci zależy; poznasz siebie o wiele lepiej i zrozumiesz skąd te emocje. Dzięki temu będziesz miała szansę na to, że głębsze porozumienie.

Oboje poczujecie, że wasze potrzeby są zaspokajane w o wiele większym stopniu. Będziecie w stanie wyjść sobie naprzeciw.

Przestaniesz narzekać na brak czasu na randki, albo na brak sił na seks. Zrozumiesz, że wzmacniać związek można również (albo zwłaszcza wtedy) gdy wykorzystuje się zwyczajne wypowiedzi, zmieniając po prostu ton głosu, sposób w jaki patrzysz na drugą osobę i gestykulację. Rozmawiając o liście zakupów będziecie wyrażać, wzajemną fascynację i podziw. Oprócz tego nauczysz się wykorzystywać kilkuminutowe okazje na to, by wzmocnić waszą relację. Nie wiesz jak to zrobić? Zapraszam do programu rozwoju związku.

Dzięki konkretnym wskazówkom i zmianie twojej perspektywy przestaniesz poświęcać czas na pozorny kontakt z innymi, który nie wzmacnia najważniejszych dla ciebie relacji. Skupisz się na tym, co zmienia jakość twojego życia. I rzeczywiście będziesz to robić. Mnogość interakcji w social mediach nie zdominuje czasu, który poświęcasz na budowanie relacji w związku.

  1. Program rozwoju związku sprawi, że Wasz związek będzie stabilny.

Zmieniasz się, dojrzewasz, Twoje postrzeganie rzeczywistości zmienia się w zależności czy właśnie pojawiło się wasze pierwsze dziecko, planujesz drugie, czy właśnie wasz niedawny przedszkolak wkracza w szkolne podwoje. Każda zmiana powoduje pewną destabilizację. Pełnione przez was role zmieniają się. Zanim okrzepniesz w wypełnianiu nowych zadań, zintegrujesz je z życiem zawodowym i tym w jaki sposób na kolejnym etapie związku wzmacniacie relację, może trochę potrwać. Dzięki programowi rozwoju związku, będziesz miała świadomość, że to tylko etap przejściowy.

 

Mam atrakcyjną propozycję dla Ciebie „Nowa strategia dla związku. Zerwij kajdany złości, zadbaj o swoje szczęście i zaangażuj męża w proces zmiany”
Wyzwanie 6-8.08.2018 i webinar 8.08.2018 o godz. 21

Zapisz się na wyzwanie – TUTAJ

Każdego dnia otrzymasz materiały do pracy na Twoja skrzynkę mailową. Na naszej grupie Laboratorium Więzi będziesz mogła podzielić się efektami swojej pracy i zadać pytania.

1. Zrozumiesz swoje uczucia i odkryjesz, o czym informuje Cię Twoja złość.
• Nazwiesz swoje uczucia.
• Rozpoznasz ich przyczynę.

2. Swoje potrzeby zamienisz na priorytety i cele.
• Określisz swoje potrzeby.
• Określisz sposoby w jaki chcesz i możesz je zaspokoić.

3. Określisz model związku, który byłby dobry dla Ciebie.
• Jak naprawdę chciałabyś, aby wyglądał Twój związek? – zasady współpracy i podział ról.

Zapisz się na wyzwanie TUTAJ.
Nie przegap!

Autorka tekstu

Ewa Arendarczyk

Coach emocji i relacji, terapeuta par
Pracuję z kobietami, które chcą poczuć w swoim związku bliskość i radość zamiast złości i bezsilności. Pomagam im zadbać o swoje potrzeby, poprawić jakość komunikacji, postawić granice, jeśli trzeba. Dzięki pracy ze mną nabywają umiejętności, które wzmacniają i ożywiają relację w związku.

 

Mobile version: Enabled

LOGO_LW_CZARNEPrzypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
Otrzymasz pomysły dt budowania szczęśliwego związku, które wysyłam co jakiś czas (nie zasypię Cię bezwartościowymi mailami) oraz

Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup