Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 
couponslay

Poprawa jakości związku spowoduje, że będziesz więcej zarabiać?

Kiedy żyjesz u udanym związku ma to wpływ na Twoje zdrowie, samopoczucie, spojrzenie na świat i to w jaki sposób podejmujesz decyzje. Masz lepsze wsparcie emocjonalne i motywację! To ma ogromny wpływ na to, jak radzisz sobie w pracy. Kiedy jesteś w złej kondycji, bo konflikty, nieporozumienia i brakuje Ci wewnętrznego spokoju, trudno skupić się na tym, co masz do zrobienia. Masz gorsze efekty, co przekłada się na efekty finansowe. Jeśli Wasza relacja się poprawi, będziesz nie tylko szczęśliwsza, ale i będziesz… więcej zarabiać.

Zadbaj o kondycję Waszego związku. Nie chodzi o kilka specjalnych wyjść na wspólne randki, ale o poprawę Waszej relacji tak, byście mogli się rozumieć, wspierać, obdarzać przyjaźnią i doświadczać radości z bliskiego kontaktu. Nie chodzi o pozory, ale o głębię, wzajemną otwartość, autentyczność i interakcję.

Dlaczego Twoje poczucie szczęścia w związku ma przełożenie na to, czy zarabiasz pieniądze?

Bo:

 1. masz kogoś, kto wierzy w Ciebie.

Twoje problemy są ważne dla Twojego partnera. Zna Cię dobrze. Wie jakie masz zalety, talenty i umiejętności. Potrafi Ci o nich przypomnieć wtedy, gdy zaczynasz wątpić, że je masz.

 1. Twój mąż jest Twoim Ambasadorem.

To on potrafi powiedzieć z dumą znajomym, rodzinie i przyjaciołom nad czym teraz pracujesz. Nie musisz mówić o tym sama. Czy chcesz, czy nie inni zobaczą podziw w oczach Twojego męża, który całemu światu obwieszcza jaką ma inteligentną, kreatywną i zaradną żonę.

 1. razem świętujecie Twoje sukcesy.

Obydwoje w związku czujecie się wartościowi i bezpieczni. Nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby Twój sukces był okazją do wspólnego świętowania i ogólnej radości.

 1. otrzymujesz podpowiedzi, jak mogłabyś rozwiązać dany problem.

To, co robisz, Twoje kłopoty, problemy są treścią Waszych rozmów. Po prostu dzielisz się tym, czym żyjesz. Nie wszystko da się rozwiązać od razu. Twój mąż uczestniczy w tym. Dzieli się swoimi pomysłami, udziela Ci rad. Dzięki temu możesz szybciej wypracować dobre dla Ciebie rozwiązania. Masz kogoś, kto myśli razem z Tobą. Oczywiście, że dzięki temu możesz więcej zarabiać, bo dysponujesz szerszym spektrum widzenia problemu.

 1. łatwiej znosisz porażki.

Wspólne rozmowy o tym, co czujesz pozwalają Ci rozładować emocje. Pozbywasz się stresu, niepokoju i mówisz o tym, co Cię boli. Porażki wpisane są w proces osiągania sukcesu. Dzięki nim możesz skorygować swoje działanie, uczysz się nowych rzeczy. Twój Mąż jest przy Tobie. Jest Ci łatwiej dzięki temu.
TWO (2)

 1. masz szerszą perspektywę widzenie swojej pracy.

Czasem coś wydaje się newralgiczne, a zapominasz o tym, co rzeczywiście jest ważne. Każdy postrzega świat troszkę inaczej, po prostu z innej strony. Może Ci się to wydawać dziwne lub niepokojące. Jednak dzięki temu dostrzegasz sytuację z różnych stron.

 1. Twoja motywacja jest większa.

To Wasza wspólna sprawa. Mąż kibicuje Ci, nie pozwoli ani osiąść na laurach, ani poddać się wobec przeciwności. Masz szczęście. Jest po prostu ktoś, komu zależy na efektach Twojej pracy.  Wierzy w Ciebie i dzięki temu masz wsparcie.

 1. możesz pozwolić sobie na rezygnację z pewnych obowiązków, kiedy masz trudniejszy okres.

Rozmawiacie ze sobą dużo. Twój mąż widzi, kiedy masz nawał zawodowych obowiązków. Ponieważ „nie pomaga żonie”, ale współpracuje z nią przy prowadzeniu domu, jeśli nie wykonasz czegoś Ty, to znajdzie się Ktoś (Twój partner), kto po prostu Cię wyręczy. Spokojnie możesz poświęcić więcej czasu na to, co masz do zrobienia w obszarze zawodowym; możesz również więcej zarabiać.

 1. masz więcej energii.

Nie potrzebujesz energii na wyjaśnianie problemów w związku czy rozwiązywanie konfliktów. Uśmiech i życzliwość drugiej połowy dodają Ci skrzydeł. Wiesz, że możesz być spokojna o to, co dzieje się między Wami. Jest dobrze. W najważniejszym obszarze masz poczucie satysfakcji i spełnienia. Możesz zająć się tym, co nie jest jeszcze załatwione.

 1. Twoje potrzeby są zaspokojone.

Mówicie sobie o swoich potrzebach i potraficie wyjść sobie naprzeciw jeśli chodzi o wzajemną pomoc w ich zaspokojeniu. Masz więcej dobrych emocji. Jesteś w dobrej kondycji psychofizycznej. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś odniosła sukces również w pracy zawodowej.

 1. Masz więcej dobrych emocji.

Twoje potrzeby są zaspokojone, związek kwitnie. Co miałoby stanąć na przeszkodzie przyjemnym emocjom? Radość, wewnętrzny pokój i entuzjazm to emocje, których doświadczasz często.

 

Chciałabyś, aby Twój związek był takim wsparciem dla Ciebie?

Chciałabyś doświadczać takiej interakcji?

Chciałabyś więcej zarabiać?

Sprawdź, czy jesteś gotowa, by rozpocząć proces zmiany – KLIK.

Mobile version: Enabled

LOGO_LW_CZARNEPrzypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
Otrzymasz pomysły dt budowania szczęśliwego związku, które wysyłam co jakiś czas (nie zasypię Cię bezwartościowymi mailami) oraz

Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup