Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 
couponslay

Podcast 3 – Czuję się samotna w związku – on jest ciągle w pracy

On jest ciągle w pracy – czuję się samotna – to bardzo częsty problem kobiet. Kiedy mąż wraca to nie ma czasu ani na sen, bo już go nie wystarcza, nie ma również czasu na bliskość czy rozmowę. Być może nie wraca tak późno, ale tak naprawdę i tak nie jest obecny w domu, tylko jego myśli zaprzątnięte są pracą. Jak można budować więź w takich warunkach? Jeśli jest to etap przejściowy, to przez zaciśnięcie zębów pozwoli go przetrwać, ale jeśli nieobecność fizyczna i/lub emocjonalna trwają długo to konflikty, poczucie samotności i bezradność z powodu ciągłego zaspokojenia potrzeb nasilają się i gwałtownie poszukuje się jakiegoś rozwiązania.

 

On jest ciągle w pracy …
W tym odcinku podcastu opowiem, co można zrobić i omówię konkretne kroki. Na początek opiszę przykład małżeństwa, które ma taki problem. Dzięki temu, przynajmniej częściowo, zrozumiesz nie tylko swoją sytuację, ale i emocje. Pierwszy krok to zwrócenie uwagi, co tak naprawdę mówisz do partnera, w tych rozmowach dotyczących problemu i jakie to powoduje konsekwencje. Drugi krok to uświadomienie sobie swoich potrzeb w kontekście tego problemu. Trzeci pomoże Ci zrozumieć sposób myślenia Twojego męża. Czwarty to zauważenie tego, co już (mimo wszystko i na bardzo malutkim poziomie) dzieje się dobrego w Waszej relacji, aby stworzyć dobrą atmosferę do zmiany.

On jest ciągle w pracy? Już za chwilę nie będzie, bo ostatni krok, to przeprowadzenie rozmów, dzięki którym naprawdę zrozumiecie siebie nawzajem i dojdziecie do wspólnych rozwiązań, które są możliwe dla was obojga. Praca do późna przestanie być problemem.
Niech problem – on jest ciągle w pracy – przestanie być Twoim problemem.

 

Możesz spełnić swoje marzenia!

Masz wpływ na to w jaki sposób funkcjonuje twoje małżeństwo!

Przygotowałam dla ciebie GPS budowania relacji, który poprowadzi Cię krok po kroku przez etapy budowania szczęśliwego związku. Zawiera elementy, które zebrane w jednym miejscu pomogą Ci zobaczyć z czego składa się Twój cel i uniknąć chaosu.

Uświadomienie sobie tego, co już masz i tego, jaki jest następny krok, aby szczęśliwie dotrzeć końcowego etapu, daje spokój, bezpieczeństwo i poczucie sprawczości.

Równomiernie rozłożysz siły i wybierzesz najkrótszą trasę.

POBIERZ GPS – KLIK

Leć jak gołąb!

 

Jeśli bardziej odpowiada Ci pisana wersja podcastu, możesz przeczytać jego treść lub pobrać ją na komputer tutaj – KLIK

PS. Jeśli po wysłuchaniu podcastu pojawiły się w Tobie jakieś refleksje, zapraszam podziel się nimi w komentarzu lub zadaj pytania, które Cię nurtują.

Mobile version: Enabled

LOGO_LW_CZARNEPrzypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
Otrzymasz pomysły dt budowania szczęśliwego związku, które wysyłam co jakiś czas (nie zasypię Cię bezwartościowymi mailami) oraz

Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup