Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 
couponslay

List miłosny

Ponieważ już tuż, tuż, czas obdarowywania się, chciałabym zachęcić Cię do wykonania pewnego prezentu samodzielnie. Chodzi o dar dla najbliższej Ci osoby –  żony/męża/narzeczonej/narzeczonego/partnera. Przypuszczam, że prezenty kupione w sklepie, masz już przygotowane. Na pewno są trafione, bo przemyślałeś/aś ten zakup. Jeśli chciał-abyś/byś, aby Twój prezent był w tym roku wyjątkowy i pochodził z głębi serca, napisz list podsumowujący cały miniony rok. Nie wiesz jak to zrobić? Poniżej znajdziesz podpowiedź. List nie musi być długi, wystarczy, że zawrzesz w nim odpowiednią treść. Pisz z odwagą i ciepłem. Słowa mają być prawdziwe i szczere.

letters-851820_1920

  • Podaj powód, dla którego chciałaś/eś napisać ten list.
  • Wyjaśnij, jak bardzo ważny jest dla Ciebie adresat listu.
  • Podziękuj mu za to, że został postawiony na Twojej drodze i wymień wszystko, czego uczysz się od Niej/Niego.
  • Co takiego zachwyca Cię w drugiej osobie?
  • Napisz o swoich marzeniach, które są związane z Waszym związkiem. Co chciałbyś abyście zrobili razem, co osiągnęli, co razem przeżyli? Niech to będzie w jakimś stopniu również odpowiedź na pragnienia drugiej strony.
  • Wspomnij Wasze trudne chwile i to czego dzięki nim się nauczyłaś/eś. Zapewnij o swojej gotowości do pracy nad Waszą relacją i samą/samym sobą.
  • Na koniec wyraź swoje gorące uczucia i podpisz się.
  • Zapakuj w przepiękną kopertę, jeśli taką przygotowałeś wcześniej. Jeśli masz tylko białą, zaadresuj kolorowym mazakiem i dorysuj serduszko 🙂 Pomyśl, kiedy będzie odpowiedni czas, aby wręczyć ten list.

love-letter-530346_1920

Nie ważne czy tekst wyszedł długi, czy krótki. Najważniejsze są Twoje przemyślenia związane z tą treścią. Pisząc go wykonałeś dobrą pracę, uporządkowałaś/eś wspomnienia, wydobyłaś/eś na światło dzienne to, co najbardziej wartościowe. Zrobiłaś/eś miejsce w swoim sercu. Pokazały się diamenty, które świadczą o tym, jak bardzo wartościowa jest Wasza relacja. Zaryzykowałaś/eś pokazanie tego, co się w Tobie dzieje. Jesteś autentyczna/y i szczery. To nie jest łatwe, ale to jedyna droga do zbudowania głębokiej relacji. Stać Cię na nią i dobrze wiesz, że tylko to jest w życiu naprawdę wartościowe.

Jeśli napisałeś, podziel się proszę swoją radością ze mną 🙂

Mobile version: Enabled

LOGO_LW_CZARNEPrzypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
Otrzymasz pomysły dt budowania szczęśliwego związku, które wysyłam co jakiś czas (nie zasypię Cię bezwartościowymi mailami) oraz

Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup