Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 

Konsultacje

Konsultacje, które doprowadzą do zmiany na lepsze w Twoim życiu

siedzę z ręką pod brodą poprawione

Marzysz o tym, by w Waszym związku było więcej czułości, zrozumienia, doceniania oraz wspólnych rozmów? Chciałabyś realizować swój potencjał, akceptować siebie, mieć więcej spokoju i cierpliwości i czujesz, że potrzebujesz wsparcia? Kogoś kto podpowiedziałby Ci co należy zrobić, jak odnaleźć się wśród tylu obowiązków i nie poddać się, gdy wydaje się, że romantyzm, bliska relacja w związku możliwa jest tylko w bajkach, a prawo do rozwoju mają tylko te kobiety, które nie zdecydowały się na macierzyństwo?

 

Wiem, że budowa relacji to niełatwa sprawa. Wydaje się, że tego nie trzeba się uczyć, bo to dzieje się samo. Pozornie tak, wtedy, gdy para jest na etapie zakochania.
Obserwuję jak wiele par nie radzi sobie, kiedy zmieniają się warunki, w jakich żyją – pojawia się kolejne dziecko,  rozpoczynasz pracę i okazuje się, że nie ma czasu nawet na zrobienie w domu najbardziej koniecznych czynności, a gdzie tam mówić o romantyzmie, czy chwil na spokojną rozmowę. Jesteś ciągle tylko mamą, żoną, kucharką, sprzątaczką, pielęgniarką i znów mamą, mamą …

 

Zagubiłaś się w tym wszystkim? Uważasz, że nie masz prawa na swoje myśli, własne uczucia i potrzeby? A jednocześnie masz tego dość?

Chcesz poczuć się kobietą, która ma jeszcze inne cele niż te narzucone przez obowiązki rodzicielskie i domowe? Chcesz poczuć się kobietą, która cieszy się sobą oraz bliską, ciepłą relacją w małżeństwie?

 

Jestem doradcą rodzinnym i coachem. Od 26 lat w małżeństwie, gdzie pielęgnujemy bliskość, przyjaźń, wzajemne zafascynowanie i pomagamy sobie w rozwoju. Mam dwie córki. Choć mamy z mężem różne temperamenty, cieszymy się tym, co udało nam się zbudować, potrzebujemy siebie nawzajem i tworzymy ciągle nowe płaszczyzny porozumienia.

 

Chętnie przekażę Ci konkretne wskazówki, sprawdzone sposoby i narzędzia, dzięki którym Ty będziesz miała więcej satysfakcji z Waszego małżeństwa, będziesz radośniejsza i znajdziesz rozwiązania dla swoich problemów.

 

Uwielbiam rozmawiać z innymi, mam dar słuchania i odkrywania tego, co naprawdę jest przyczyną problemu, o którym mówi klientka. Mam ogromną radość z tego, że ze spotkania na spotkania kobiety odzyskują radość życia, lepiej rozumieją siebie, wypracowują narzędzia, które umożliwiają budowanie satysfakcjonującej relacji, poczucia własnej wartości oraz wewnętrznego spokoju.

 

Nie przez przypadek jesteś na takim etapie życia, że chcesz jeszcze czegoś więcej. To moment w którym gotowa jesteś nauczyć się czegoś nowego i wziąć życie w swoje ręce. Jestem tu po to, aby towarzyszyć Ci na tej drodze. Z wielką radością będę Cię wspierać, jeśli tylko pozwolisz mi to robić.

 

Na konsultacjach, w zależności od Twoich potrzeb:

 • wzmocnisz pewność siebie i samoakceptację,

 • nauczysz się radzić sobie z emocjami,

 • nauczysz się budować fundamenty relacji,

 • rozwiązywać konflikty,

 • odczytywać swoje potrzeby i mówić o nich,

 • ustawisz cel, który chcesz osiągnąć i utworzysz szczegółowy plan,

 • osiągniesz spokój,

 • rozwiniesz swój potencjał,

 • rozwiążesz problem, który utrudnia Ci życie.

 

Na początku poproszę Cię o krótkie opisanie Twojego problemu i wspólnie zastanowimy się nad celem naszych spotkań i formą. Po dokonaniu płatności na konto podejmiemy wspólną pracę.

 

REKOMENDACJE

Konsultacje z Ewą to były spotkania przełomowe, podczas których wiele dowiedziałam się o sobie, mojej rodzinie i relacjach. Między spotkaniami mogłam wypróbować wypracowane metody wypracowane i ich skuteczność.

Bardzo pomocne były rady ze zmianą myślenia i wyrażeniem swoich emocji i odczuć. Przełomowe okazało się wprowadzenie wskazówek dotyczących rozmów o emocjach i zachęcania do nich dzieci. Dziękuję, że towarzyszyłaś mi po utracie dziecka, oraz za rozmowy o wierze. Pomocne były również materiały ćwiczeniowe.

Zmieniłam sposób myślenia, nie jestem już bezradna. Zostałam wyposażona w odpowiednią wiedzę. Do tego wszystkiego tak się ułożyły okoliczności życia osobistego, że wszystko ułożyło się harmonijnie. Jestem szczęśliwa.

Konsultacje oceniam - 10/10.

Przełomów było kilka - pierwszy dotyczący większej otwartości w relacji z dziećmi - zmiany myśli w trudnych momentach, otwartej rozmowy na temat tego co ja czuję, kiedy dziecko zachowuje się w określony sposób. Takie postępowanie działało cuda, dzieci zaczęły się zmieniać na naszych oczach. Drugi przełom dotyczył mojego prawa do odpoczynku i realizacji swoich pasji, potrzeb. Uświadomienie sobie tego prawa i wprowadzenie w czyn spowodowało lawinę dobrych zdarzeń. Jestem zadowolona z życia, zrelaksowana, mam więcej cierpliwości i dystansu do dzieci oraz do życia.

Polecam konsultacje z Ewą Arendarczyk z wielu powodów: to osoba godna zaufania, życzliwa i otwarta na drugiego człowieka. W trakcie spotkań czułam się zrozumiana, nie oceniana, wzmacniana i życzliwie traktowana. Dla mnie osobiście istotne było to, że mogłam bez obaw porozmawiać o wierze, wiem też, że osoba, która nie jest wierząca może spokojnie skorzystać z takiej pomocy - będzie poszanowania również w tej kwestii. Ewa jest osobą z ogromną wiedzą i doświadczeniem i co dla mnie istotne - cały czas to pogłębia.

 Marta

 

Dzięki temu, że byłam słuchana, otrzymałam celne wskazówki i buduję siebie na nowo. Zaczynam w końcu kontrolować swoje zachowanie (nałóg od cukru i obżarstwo) i co najważniejsze zaczynam kontrolować swoje emocje. Staję się powoli osobą pewną siebie. Dowiedziałam się, że walka o siebie i dbanie o dobre samopoczucie jest niekoniecznie czymś egoistycznym i że nie trzeba zgadzać się na wszystko, jeśli nie ma się na coś ochoty. Zrozumiałam, że powinnam wyznaczać granice, by inni nie weszli mi na głowę.

Polecam konsultacje z Ewą z całego serca. Oceniam je na 10/10.

Chciałabym, aby każda osoba, która boryka się z podobnymi problemami szukała pomocy, i żeby każdemu udało się trafić na tak kompetentną osobę jak Ewa, która wkłada w swoją pracę nie tylko czas, ale i serce.

Monika

 

Dzięki konsultacjom zaczęłam pewniej stawiać granice i mówić wprost, kiedy widziałam u innych upokarzające lub manipulanckie zachowanie w stosunku do mnie, na które wcześniej bym się zgodziła.

Dowiedziałam się, że inni nie są w stanie odpowiedzieć na moje potrzeby, jak bym chciała oraz, że muszę wysyłać jasne komunikaty bez liczenia się na to, że moje niewypowiedziane potrzeby zostaną zrealizowane, bo ktoś się domyśli.

Oceniam konsultacje na mocne - 8/10. Brakowało mi spotkania twarzą w twarz, skype ma swoje ograniczenia.

Polecam konsultacje z Ewą, bo dobrze się z nią rozmawia i szybko można przełamać pierwsze lody.

Dorota

 

Dzięki Ewie odkryłam przede wszystkim problem z moimi emocjami – z jednej strony pewnego rodzaju nadreaktywność, a z drugiej strony problem z nazywaniem i okazywaniem swoich uczuć – zwłaszcza tych dobrych (np. nie mówię mężowi, że go doceniam). Ma to duże wpływ na relację w moim małżeństwie.

Polecam konsultacje z Ewą. Jest obiektywna, nie ocenia, nie krytykuje, podchodzi profesjonalnie do tego, co robi.

Konsultacje oceniam na 10/10. W formie i treści było to to, czego potrzebowałam.

Lucyna

 

Wybierz zakres tematyczny lub zasygnalizuj problem, w którym potrzebujesz rozwoju i wsparcia oraz umów się na konsultacje!

david & polly

Chcesz wzmocnić poczucie własnej wartości
oraz zaspokoić swoje potrzeby?

Czujesz się gorsza od innych?
Nie widzisz swoich zalet?
Wady są przytłaczające?
Nie wierzysz w to, że jesteś wartościową osobą?
Jesteś uzależniona od aprobaty innych?
Nie masz odwagi, by znaleźć czas dla siebie i pozwolić sobie odpocząć?

 1. Uświadomisz sobie, jakie sukcesy osiągnęłaś w życiu.
 2. Będziesz potrafiła opisać swoje zalety.
 3. Zobaczysz siebie taką jaką jesteś i poczujesz wdzięczność, że jesteś właśnie taka.
 4. Nazwiesz emocje, które przeżywasz i zauważysz potrzeby.
 5. Będziesz potrafiła dać sobie to, czego potrzebujesz.

Skontaktuj się

Wybierz zakres tematyczny lub zasygnalizuj problem, w którym potrzebujesz rozwoju i wsparcia oraz umów się na konsultacje!

david & polly (1)

Nie możesz poradzić sobie ze złością, smutkiem, zmartwieniem lub niepokojem?

 

Masz często zły nastrój i brakuje Ci uśmiechu?
Czujesz złość, smutek, niepokoisz się lub martwisz?
Łatwo wyprowadzić Cię z równowagi?
Zamiast pracować, wracasz myślami do trudnych sytuacji?

 1. Zrozumiesz, skąd biorą się negatywne emocje.
 2. Nabierzesz dystansu do rzeczywistości i trudnych wspomnień.
 3. Staniesz się osobą spokojną i pogodną.
 4. Nauczysz się techniki natychmiastowej redukcji stresu.
 5. Zmienisz swój sposób myślenia.

Skontaktuj się

Wybierz zakres tematyczny lub zasygnalizuj problem, w którym potrzebujesz rozwoju i wsparcia oraz umów się na konsultacje!

david & polly (3)

Przeżywasz trudności w związku?

 

Zamiast rozmawiać krzyczycie na siebie?
Próby rozmowy zaczynają się od wzajemnych oskarżeń?
Czujecie, że nie ma mowy o zrozumieniu, a pozytywne uczucia należą do przeszłości?
Często pojawiają się ciche dni, a rozwiązanie problemu wydaje się niemożliwe?

 1. Zrozumiecie na czym polega problem.
 2. Doświadczysz ulgi i nabierzesz sił do tego, aby podjąć zmianę.
 3. Wprowadzicie nowe sposoby budowania relacji.
 4. Uczucie sympatii i doświadczenie wsparcia powróci do Waszego związku

Spotkania odbywają się wspólnie lub indywidualnie, w zależności od potrzeby i możliwości partnerów.

Skontaktuj się

Wybierz zakres tematyczny lub zasygnalizuj problem, w którym potrzebujesz rozwoju i wsparcia oraz umów się na konsultacje!

david & polly (4)

Potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji, czy to jest partner na całe życie?

Masz wątpliwości, czy Wasz związek przetrwa próbę czasu?
Zastanawiasz się, czy jesteś szczęśliwa?
Nie wiesz, czy to jest prawdziwa miłość?
Chciałabyś mieć wewnętrzne przekonanie, że to ten jedyny?

 1. Będziesz wiedziała, jaką decyzję podjąć.
 2. Przekonasz się, na ile Twoje potrzeby w związku są zaspokajane.
 3. Zastanowisz się jakie są Twoje cele życiowe i czy one mogą być zrealizowane z Twoim partnerem.
 4. Będziesz wiedziała, czy rzeczywiście  kochasz i jesteś kochana.
 5. Otrzymasz wskazówki do dalszego rozwoju związku.

Skontaktuj się

Wybierz zakres tematyczny lub zasygnalizuj problem, w którym potrzebujesz rozwoju i wsparcia oraz umów się na konsultacje!

DSC_3866 - 1-2 POPRAWIONE i zmniejsz

Mobile version: Enabled

LOGO_LW_CZARNEPrzypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
Otrzymasz pomysły dt budowania szczęśliwego związku, które wysyłam co jakiś czas (nie zasypię Cię bezwartościowymi mailami) oraz

Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup