Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 
couponslay

Każdy ma szansę na (jeszcze bardziej) szczęśliwe małżeństwo

Chcesz mieć małżeństwo, które daje Ci poczucie szczęścia? Jest to możliwe! Wystarczy, że ten cel potraktujesz poważnie i będziesz realizować działania, które będą go przybliżać.

  1. Nie przejmuj się tym, co było. Patrz do przodu i wyznaczaj kolejne etapy do realizacji.

Masz za sobą miesiące, czy lata życia obok siebie? A może raczej częste kłótnie, gwałtowne emocje, podniesiony głos i nierozwiązane problemy? Nieważne. Chodzi o to, byś miał/a wiarę w to, że można to zmienić. Jeśli jako cel wyznaczysz sobie budowanie przyjaźni, wypracowanie głębokiego porozumienia i nie zniechęcisz się, to w końcu uda Wam się osiągnąć satysfakcję w związku. Jeśli masz wspomnienia, które Cię bolą i zatrzymują na drodze do upragnionego celu, warto pomyśleć nad tym, jak sobie z nimi poradzić. Nie wmiataj ich pod dywan, jeśli widzisz, że nieustannie one powracają i nie pozwalają na wprowadzanie nowych rozwiązań. Choć pewne sprawy bolą, zawierają cenne wskazówki, które uchronią przed popełnianiem tych samych błędów w przyszłości. Może warto skorzystać z profesjonalnej pomocy?

  1. Nie obawiaj się, że nie potrafisz. Nawet jeśli jesteś nieporadna/y w jakiejś kwestii, nie zniechęcaj się, dojdziesz do wprawy, nawet jeśli popełniasz błędy.

Trudno przychodzi Ci mówić – „Kocham Cię?”, nie potrafisz nazywać swoich emocji, powiedzieć, czego pragniesz,  czy reagujesz lękiem, kiedy jesteście zbyt blisko albo uciekasz od trudnych rozmów? Każda próba doskonali Twoje umiejętności. Nowe działania powodują zmianę perspektywy, interakcję z drugiej strony. To budzi ciekawość, daje nadzieję na pozytywną zmianę. Nie ma porażek. Cel realizuje się dzięki wytrwałości i podejmowaniu kolejnych prób.

obraz31-png

  1. Możesz nauczyć się wszystkiego, czego potrzebujesz do budowy więzi.

Jeśli rzeczywiści budowa szczęśliwego związku jest Twoim priorytetem, to w jaki sposób to osiągnąć będzie zajmowało Twoją uwagę. Będziesz zastanawiać się jaki umiejętności interpersonalne trzeba pogłębić. Nie zniechęcisz się tym, że innym przychodzi to łatwiej. Nawet jeśli masz problem z otwartością, jesteś niecierpliwa/y czy nie umiesz wyrażać uznania to pamiętaj, ze człowiek wiele razy jest w stanie przekroczyć własne możliwości. Masz ogromny potencjał.

  1. Wykorzystuj możliwości, które się pojawiają na Twojej drodze.

Artykuł znaleziony w internecie? Wyzwanie na fb? Propozycja warsztatów, czy okazja do wspólnego wyjazdu we dwoje? A może Randka Małżeńska? Spróbuj zorganizować tak czas, aby to było możliwe. Nawet jeśli pracujesz już na co dzień nad własnych charakterem, wprowadzasz zmiany w związku, propozycje z zewnątrz będą czymś, co dodatkowo wzmocni relację, wniesie powiew świeżości, wzmocni wolę zmiany.

  1. Jeśli napotkasz trudności, nie zamartwiaj się, ale szukaj rozwiązań.

Każda przeszkoda jest dla Ciebie szansą na naukę czegoś nowego. Związek trwa wiele lat. Każdy z małżonków zmienia się, dojrzewa, przechodzi kryzysy. Zawsze w jakiś sposób odbija się to na relacji, którą tworzy. W nowych warunkach, w zmienionej sytuacji potrzeba innych schematów zachowania, porozumienia na innych zasadach. To kolejna szansa na wzrost. Równowaga na nowym, wyższym poziomie jest jeszcze bardziej wartościowa. Trudności wzmacniają wewnętrznie, przynoszą dojrzałość.

obraz2

  1. Ograniczenia, które uniemożliwiają Ci pracę nad dalszym rozwojem związku istnieją wyłącznie w Twojej głowie.

Wydaje Ci się, że już nic nie da się zmienić? Jest marazm i stagnacja? Jak może być inaczej, jeśli wciąż myślisz i reagujesz tak samo? Brak poczucia własnej wartości, ograniczające myślenie, hamujące przekonania, ten sam dialog wewnętrzny nie umożliwią Ci zmiany. Kiedy popracujesz nad swoim myśleniem, zaczerpniesz z nowych źródeł, poznasz nowe sposoby działania i wcielisz je w życie, oboje ruszycie z miejsca. Wasza relacja wzmocni się, a porozumienie będzie głębsze.

Poznaj zasady, które pozwolą Ci budować trwały, satysfakcjonujący związek. Skorzystaj z propozycji Randki Małżeńskiej.

Mobile version: Enabled

LOGO_LW_CZARNEPrzypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
Otrzymasz pomysły dt budowania szczęśliwego związku, które wysyłam co jakiś czas (nie zasypię Cię bezwartościowymi mailami) oraz

Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup