Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 
couponslay

Jak flirtować z własnym mężem – 3 sposoby

Kiedy budujecie relację małżeńską przez wiele lat – rodzicie i wychowujecie dzieci, dzielicie się obowiązkami, wykonujecie pracę zawodową, dbacie o zaspokojenie potrzeb finansowych, zdrowotnych, rozwojowych Waszej rodziny… W tym wszystkim gubicie czasami świeżość relacji między Wami. Szczególnie zaniedbanym obszarem staje się sfera intymności małżeńskiej. Czy wiedza, jak flirtować z własnym mężem coś w tym pomoże?

Z czasem okazuje się, że to mąż jest osobą, która inicjuje współżycie, a żona jedynie reaguje na jego inicjatywę. Reaguje chętniej lub niestety, często z powodów zmęczenia, przeciążenia, nadmiernego brania na siebie odpowiedzialności, niezbyt chętnie, a nawet po prostu niechętnie.

Flirt, który nieodłącznie związany jest z początkiem budowania relacji damsko męskiej, z biegiem lat staje się okazjonalny i podejmowany w zasadzie głównie przez mężów.

Czy flirt jest czymś, co może dotyczyć tylko tych dwojga osób, które nie są jeszcze w stałym związku?

Oczywiście, że nie!

Jeśli zdefiniujemy go jako celowe działania, które podejmowane są po to, by wzmocnić uczucia ekscytacji, zafascynowania, podziwu, podniecenia, przygody i bliskości w małżeństwie, to stanie się czymś jak najbardziej pożądanym i koniecznym!

Zarówno mężczyźni jak i kobiety potrzebują tego. Kobiety zamiast słowa flirt użyłyby chętniej słowa romantyczność. Choć nie do końca ono oddaje to, o czym tutaj mówimy. Mężczyźni potrzebują ekscytującego, pełnego bliskości związku w małżeństwie, który można określić słowem flirt, jeśli pozbawimy go negatywnych powiązań związanych z uwagą skierowaną wobec innych kobiet.

Jak flirtować z własnym mężem? Flirt w małżeństwie?

Brzmi troszkę dziwnie?

 

Warsztaty online dla par – 8 stycznia 2021 godz. 19.00 Sprawdź – TUTAJ! 

Jeśli chcesz wprowadzić do waszego małżeństwa więcej świeżości i ekscytacji sobą nawzajem, możesz wprowadzić coś takiego, co zmieni atmosferę waszej relacji. Będziecie bardziej uważni na siebie nawzajem i gotowi na wyjście sobie naprzeciw.

Gotowa na coś nowego?

Oto trzy sposoby, jak flirtować z własnym mężem, których może użyć żona:

parquet-2152249_1920

  1. Uwiedź go!

Każdy/a z nas potwierdzi fakt, że intymność małżeńska jest obszarem wyjątkowym w relacji dwojga ludzi. Jeśli seksualność jest dla małżonków źródłem satysfakcji, afirmacji, radości i spełnienia to jednocześnie jest też wyrazem bliskiej więzi, która łączy oboje partnerów. Dla mężczyzn sfera seksualna jest szczególnie ważna. Twój mąż pragnie nie tylko tego, abyś z entuzjazmem odpowiadała na jego inicjatywę związaną z seksem. Chciałby, abyś z własnej inicjatywy wyrażała pragnienie intymnej bliskości. Potrzeba Twojej kokieterii, dobrego humoru, pewnego ciepłego dystansu i kreatywności.

Jak flirtować z własnym mężem?

Zaskocz go piękną bielizną, czerwonymi szpilkami albo nawet striptizem. Zaproponuj coś, co pomoże wam odejść od rutyny w obszarze intymności. Może nowa pozycja lub niespodziewany znak czułości to będzie dobry pomysł?

Pamiętaj, że to, co planujesz nie może być w niezgodzie z Tobą. Ważne, abyście oboje czuli się w tym dobrze; afirmowani i otaczani serdecznością, troskliwością, aby nie urazić, czy nie dotknąć drugiej osoby. Najważniejsza jest wrażliwość na odczucia drugiej osoby i szacunek wobec niej. Tak, szczególnie w tym obszarze!

Czułe, wymowne spojrzenia to sposób, aby przekazać mężowi podekscytowanie tym, że jest blisko. Radość, zainteresowanie, serdeczność w oczach wywołuje podobny odzew u współmałżonka. Będzie to dla niego bardziej czytelny komunikat o tym, kim dla Ciebie jest niż wypowiedzialne słowa.

Lekkie odchylenie głowy, leniwe odgarnięcie włosów z szyi, pogładzenie się po dekolcie, szyi lub karku to gesty, na które na pewno zwróci uwagę Twój mąż. Sam będzie chciał Cię tam gładzić i całować.

Potraktuj takie sytuacje z ciepłem i humorem!

Zwróć uwagę na ton głosu. Głos o niższej, ciepłej tonacji będzie wyrażał serdeczność i czułość w odróżnieniu od podwyższonego tonu, który można uznać za pełen napięcia, zdenerwowania.

Bardzo wiele mężów reaguje w tym obszarze z ogromnym entuzjazmem na inicjatywę seksualną swojej żony.

Niestety są również kobiety, które z ogromnym zniechęceniem i bezradnością dzielą się tym, że ich mąż wydaje się nie być zainteresowany seksem. Jeśli jesteś jedną z nich, to nie trać nadziei. Najprawdopodobniej tu nie ma Twojej winy. Często przyczyną jest jakiś uraz psychiczny lub problem medyczny, który zaburza popęd seksualny męża. Być może niestety… Twój mąż korzysta z pornografii, masturbuje się lub dzieje się coś jeszcze, co jest przyczyną waszych problemów. Warto szczerze ze sobą o tym porozmawiać i ewentualnie skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Intymność małżonków to obszar bardzo ważny i delikatny.

Chcesz GPS budowania relacji? – możesz go pobrać TUTAJ!

 

  1. Niespodzianki to sposób na pokolorowanie codzienności.

Potrzebujemy emocji, które pomogą nam odreagować monotonię, nudę, zmęczenie i brak motywacji. Myślę, że dlatego właśnie oglądamy romantyczne seriale, oglądamy mecze, kibicujemy w zawodach. W szczególny sposób zaskakujące zakończenie, niepewność co do tego, jaki będzie ostateczny rezultat, co się wydarzy, to właśnie pasjonuje mężczyzn. Dlatego zawody sportowe są dla nich takie pasjonujące, podobnie jak filmy sensacyjne.

Niespodzianka, wyjście naprzeciw przygodzie, coś, co do tej pory się nie miało miejsca, zaskoczy współmałżonka, spowoduje radość i pozwoli spojrzeć na to, co ma miejsce między wami w zupełnie nowy sposób.

Wiem, że jesteś kreatywna, bo nieustannie tą swoja cechę wykorzystujesz, aby poradzić sobie z obowiązkami, zadaniami w pracy i pomóc dzieciom w odrobieniu prac domowych i w relacjach z kolegami/koleżankami ze szkoły. Wykorzystaj swoje zdolności, by zaskoczyć czymś nowym współmałżonka. Jest coś, co on lubi, jest dla niego miłe i czytelne jako znak miłości?

Przełam rutynę i wnieś nieco zabawy do waszego związku. Pamiętaj, że nie chodzi o to, by brać sobie kolejny obowiązek na głowę. Pomyśl co może zrobić twój mąż z tych zadań, które do tej pory uznawałaś za należące wyłącznie do Twoich obowiązków.

Deleguj to po prostu. Będziesz miała przestrzeń by pomyśleć o niespodziankach dla waszego małżeństwa. Jestem przekonana, że pojawi się w Tobie dużo radości już przy samym przygotowywaniu czegoś zaskakującego.

A potem ucieszy się Twój maż i długo będziecie wspominać wspaniałe chwile.

 

Warsztaty dla par online – 8 stycznia 2021 godz. 19.00 Sprawdź – TUTAJ! 
  1. Wyrażaj uznanie, podziw i wsparcie.

Największą potrzebą mężczyzny jest szacunek uznanie i podziw ze strony żony. Mów mu o jego zaletach i umiejętnościach. Akcentuj te sytuacje, w których rzeczywiście widać, że je ma.

Zapytaj jakie Twój mąż ma marzenia i razem porozmawiajcie o tym, jak można byłoby je zrealizować. Nie jest to równoznaczne ze zgodą na plany, których nie chcesz. Najważniejsza jest gotowość do rozumienia marzeń i odkrycia pragnienia, które za tym stoi.

Zainteresuj się tym, co jest ważnie dla Twojego męża i tym, co go cieszy. Jeśli ekscytują go gokarty, modelarstwo lub lubi piłkę nożną, możesz się tym również zainteresować. Może dobrym pomysłem będzie wspólne składanie jakiegoś prostego modelu, jazda próbna gokartem, wspólne kibicowanie ulubionej drużynie sportowej Twojego męża albo długa wycieczka rowerowa, jeśli on lubi takie eskapady. Dla niego to może być jedna z najbardziej romantycznych chwil, które może sobie wyobrazić. Pamiętaj, że Twój dobry humor jest tutaj bardzo ważny!

Twoje zaangażowanie będzie budziło w nim pragnienie, by ze swojej strony więcej od siebie dać w waszej relacji. Wasze małżeństwo umocni się, a wy nawzajem będziecie gotowy zaspokoić swoje potrzeby. 

Jak flirtować z własnym mężem? Jeśli masz własne sposoby, podziel się w komentarzu.

A może chciał/a/byś GPS budowania relacji? – możesz go pobrać TUTAJ!

 

Dlaczego warto się przytulać?

Podcast – Jak dbać o emocje w związku?

110 wypowiedzi, które chciałby usłyszeć każdy mężczyzna

Mobile version: Enabled

LOGO_LW_CZARNEPrzypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
Otrzymasz pomysły dt budowania szczęśliwego związku, które wysyłam co jakiś czas (nie zasypię Cię bezwartościowymi mailami) oraz

Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup