Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 
couponslay

Podcast 4 – Co zrobić, żeby związek przetrwał?

Znalezienie odpowiedniej osoby, by spędzić z nią życie, to było nie lada wyzwanie. Jesteś w związku, który choć nie jest być może idealny, nadal się rozwija. Jest dla Ciebie nadzieją na przyszłość i daje Ci poczucie bezpieczeństwa. Samotność w żaden sposób Cię nie pociąga. A już samotność w związku, na pewno nie. Co zrobić, żeby związek przetrwał? Pytanie to nieustannie powraca do Ciebie. Chcesz wiedzieć jak zadbać o przyszłość, o to co się dzieje między Wami. Nie do końca wiesz, jak to się stało, że jesteście w tej relacji. Emocje, fascynacja, zbieg okoliczności czy zasługa gwiazdy, która was do siebie doprowadziła? Skoro nie wiesz, to jak znaleźć odpowiedź na pytanie: co zrobić, aby związek przetrwał?

 

Czujesz, że być może kiedy emocje opadną, etap zakochania przeminie, będzie potrzeba czegoś więcej. Być może za budowanie związku trzeba będzie zabrać się, mając w głowie przynajmniej jakiś zarys planu. Być może już czujesz, że warto rozejrzeć się za czymś, co nada Twoim wysiłkom odpowiedni kierunek.

W tym podcaście omówię 11 ważnych elementów, które zagwarantują Ci to, że Twój związek to będzie inwestycja rozwijająca się przez następnych kilkadziesiąt lat, a Ty będziesz odcinał kupony i stawał się najlepszą wersją samego siebie. Zaczyna się tym, że związek to tak naprawdę sposób na życie. Opowiem Ci o autentyczności, dbaniu o siebie, wspieraniu partnera, obdarzaniu go życzliwością, oczekiwaniu pomocy, wybaczaniu sobie nawzajem, wspólnych celach i współpracy, wspólnym spędzaniu czasu, rytuałach, wspierającym środowisku oraz dbaniu o seks.

Chcesz wiedzieć, co zrobić, żeby związek przetrwał?

Zapraszam do wysłuchania podcastu.

Na końcu wspominam o bezpłatnym materiale, który możesz pobrać.
Jest mi bardzo trudno przejść do porządku dziennego nad sytuacją, w której znajduje się wiele małżeństw. Żyją obok siebie unikając rozmów na tematy, które są dla nich trudne. Znoszą siebie nawzajem, tworząc związek, który nie jest dla nich satysfakcjonujący.

Możesz spełnić swoje marzenia!

Masz wpływ na to w jaki sposób funkcjonuje Twoje małżeństwo!

Przygotowałam dla ciebie GPS budowania relacji, który poprowadzi Cię krok po kroku przez etapy budowania szczęśliwego związku. Zawiera elementy, które zebrane w jednym miejscu pomogą Ci zobaczyć z czego składa się Twój cel i uniknąć chaosu.

Uświadomienie sobie tego, co już masz i tego, jaki jest następny krok, aby szczęśliwie dotrzeć końcowego etapu, daje spokój, bezpieczeństwo i poczucie sprawczości.

Równomiernie rozłożysz siły i wybierzesz najkrótszą trasę.

POBIERZ GPS – KLIK

Leć jak gołąb!

Jeśli bardziej odpowiada Ci pisana wersja podcastu, możesz przeczytać jego treść lub pobrać ją na komputer tutaj – KLIK

PS. Jeśli po wysłuchaniu podcastu pojawiły się w Tobie jakieś refleksje, zapraszam podziel się nimi w komentarzu lub zadaj pytania, które Cię nurtują.

Mobile version: Enabled

LOGO_LW_CZARNEPrzypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
Otrzymasz pomysły dt budowania szczęśliwego związku, które wysyłam co jakiś czas (nie zasypię Cię bezwartościowymi mailami) oraz

Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup