Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 

Pracuję z kobietami, które chcą poczuć w swoim związku bliskość i radość zamiast złości i bezsilności. Pomagam im zadbać o swoje potrzeby, poprawić jakość komunikacji, postawić granice, jeśli trzeba. Dzięki pracy ze mną czują, że mają wpływ na swoje życie. Dysponują nowymi umiejętnościami, które wzmacniają i ożywiają relację w związku. Potrafią określać swoje cele i je realizować.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz przeprowadzić zmianę w Twoim związku, umów się na bezpłatną konsultację. W trakcie otrzymasz potrzebne informacje do podjęcia decyzji o naszej wspólnej pracy.  Jej dokładny opis znajduje się poniżej.

Napisz maila – [email protected] lub zapisz się poniżej:ulotka_bezpłatne_konsultacje - jeden egz

Mobile version: Enabled

LOGO_LW_CZARNEPrzypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
Otrzymasz pomysły dt budowania szczęśliwego związku, które wysyłam co jakiś czas (nie zasypię Cię bezwartościowymi mailami) oraz

Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup