Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 
couponslay

Live – 12 rzeczy, bez których twój związek nie będzie trwały

Jakie związki mogą przetrwać próbę czasu i z jakich powodów tak się dzieje?

Kilka lat temu przeprowadzono badanie osób będących w małżeństwach, które przetrwały 10 lat lub dłużej. Okazało się, że wiele z nich nadal jest zakochanych! 40% – osób będących w małżeństwie 10 lat lub więcej stwierdziło, że są „bardzo zakochani”, kolejnych 15% określiło się na drugim najwyższym poziomie intensywności miłości. To, co może być jeszcze bardziej zaskakujące to to, że ci, którzy byli ze sobą od 30 lat lub dłużej, także określali swoje małżeństwa wysoko na skali, przy czym 40% kobiet i 35% mężczyzn wskazywało, że są bardzo zakochani. Okazuje się, że wiele par jest w stanie zachować uczucie aż do wieku średniego i lat późniejszych, pomimo upływu czasu.

Naukowcy postanowili więc zbadać, jakie czynniki mogą przewidywać intensywność uczucia w związkach.

Opowiem o nich, a Ty słuchając będziesz mogła/mógł zrobić test swojego małżeństwa i… (jeśli potrzeba) wprowadzić zmianę w Waszą relację.

Mobile version: Enabled

LOGO_LW_CZARNEPrzypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
Otrzymasz pomysły dt budowania szczęśliwego związku, które wysyłam co jakiś czas (nie zasypię Cię bezwartościowymi mailami) oraz

Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup