Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 
couponslay

Zmasowany atak na problem niezrealizowanych marzeń o dziecku

Przypuszczam, że staracie się o poczęcie już jakiś czas. Z upływem kolejnych miesięcy niepokoisz się coraz bardziej. Pora podjąć jakieś działania, ale nie wiesz, co zrobić…

Nowoczesne technologie wychodzą naprzeciw problemom par, które nie mogą zrealizować marzeń o dziecku. Wyznaczają dzień, kiedy płodność jest największa, czyli moment owulacji. Zebrane w ciągu kilku miesięcy dane, umożliwiają diagnozę ewentualnych nieprawidłowości cyklu.

Urządzeniem, które jest skonstruowane w tym celu, by przyspieszyć moment poczęcia, jest komputer cyklu Lady-Comp baby. Zgodnie z najnowszymi badaniami zwiększa prawdopodobieństwo poczęcia dziecka w danym cyklu o 50%.

Możesz poczytać o tym w badaniach WYNIKI BADAŃ.

6575563313_4f625095a6_oCo to są komputery cyklu?

Komputery cyklu to urządzenia medyczne wyprodukowane na terenie Niemiec, które wykorzystują wiedzę z zakresu fizjologii cyklu miesiączkowego i łączą z najnowszymi zdobyczami nauki i techniki. Analiza danych wprowadzonych do pamięci przez użytkowniczkę, dane miliona cykli umieszczone w pamięci komputera i potwierdzony badaniami algorytm umożliwia ocenę cyklu pod kątem występowania dni płodnych i niepłodnych. Jeśli wykorzystacie informacje generowane przez urządzenie, efekt będzie zgodny z Waszymi planami prokreacyjnymi. Lady-Comp baby zaprojektowany jest z myślą o tych, którzy mają problem z poczęciem dziecka. Podobnie jak Lady-Comp oraz Lady-Comp basic ma wytrzymałą obudowę i nowoczesny design. Jest niewielki, mieści się w średniej wielkości torebce. Ma średnicę 9 cm, a waży 130g.

Lady-Comp baby dostarcza informacji o długości fazy lutealnej, ilości cykli bezowulacyjnych, niewydolności ciałka żółtego. Sygnalizuje moment owulacji. To bardzo ważne informacje do diagnostyki problemów z płodnością. Wszystkie te dane można wydrukować w domu i dołączyć do dokumentacji medycznej.

Po udanym poczęciu, urządzenie sugeruje pojawienie się dziecka już po 4 dniach, po 15-u informuje o prawdopodobieństwie zaistnienia ciąży, a po 18-u dniach potwierdza, że poczęło się dziecko.

lady-comp baby logo

 

Jak używać komputera cyklu Lady-Comp baby?

Wystarczy codziennie rano, zaraz po przebudzeniu, przed wstaniem z łóżka zmierzyć temperaturę. Mierzymy ja w ustach, pod językiem, w tym samym miejscu.  Urządzenie posiad0a sensor, który umieszcza się w ustach, pod językiem (zawsze w tym samym miejscu). Czas pomiaru to około 30-40 sekund. Pomiar jest zapamiętywany i komputer dokonuje analizy danych z pamięci – 1 000 000 (miliona) cykli wprowadzonych przez producenta, danych wprowadzonych przez użytkowniczkę w poprzednich cyklach oraz danych zebranych przez sensor. Czas płodności sygnalizowany jest czerwonym kółkiem (szansa na poczęcie), czas niepłodny – kolor zielony, kolor żółty oznacza, że urządzenie się uczy. Jeśli miga czerwone światełko, to właśnie jest dzień owulacji! Kolorowy monitor pokazuje także informacje o wyniku temperatury oraz prognozie płodności na 6 kolejnych dni. Ze względu na podświetlany wyświetlacz, nie ma problemu z użyciem urządzenia, gdy jest ciemno w pomieszczeniu.

Dlaczego warto kupić komputer cyklu Lady-Comp baby?

 1. Będziesz wiedziała, co się dzieje w Twoim organizmie. W każdym cyklu otrzymasz informację, czy było owulacja i którego dnia ona się odbyła.
 2. O zbliżającej się owulacji poinformuje Cię z 6-o dniowym wyprzedzeniem. Będziecie mogli dobrze zaplanować ten czas.
 3. Komputer obliczy długość Twojej fazy lutealnej i wskaże ewentualne zaburzenia cyklu.
 4. Jeśli włączysz opcję planowanie płci dziecka, będziesz mogła skorzystać z programu, którego skuteczność wynosi 80%.
 5. Lady-Comp baby zasugeruje Ci ewentualne poczęcie już po 4 dniach. Potwierdzenie uzyskasz po 18 dniach.
 6. Lady-Comp baby wyznaczy termin porodu, biorąc pod uwagę nie czas ostatniej miesiączki, ale czas poczęcia.
 7. Wskazania komputera cyklu nie biorą pod uwagę emocji. Są obiektywne i oparte na faktach.
 8. Wydruk danych możesz wykonać bez problemu, używając swojego komputera i drukarki.
 9. Urządzenie działa do 15 lat. Ma ładowalny akumulator, który można po kilku latach wymienić. Może pracować też wykorzystując energię z baterii kupionych w sklepie.
 10. Jest urządzeniem uniwersalnym, bo po poczęciu dziecka, szczęśliwym urodzeniu maleństwa i po pojawieniu się miesiączki, znów pokazuje naprzemienne okresy płodności i niepłodności. Korzystając ze skuteczności 99,36%, jeśli chodzi o odłożenie poczęcia, możesz spokojnie zająć się maleństwem, a pomyśleć o następnym wtedy, gdy znów będziecie gotowi na przyjęcie, do Waszej rodziny, nowego życia.

Kup teraz komputer Lady-Comp baby!
Jeśli posiadasz kod rabatowy ze strony www.wrodzinie.pl, wykorzystaj go.
Kod rabatowy dotyczy wszystkich komputerów cyklu.
Przejdź do sklepu

Jeśli chcesz porozmawiać o innych wersjach komputerów cyklu lub o systemie ratalnym ZADZWOŃ – tel. 503 305 561,
albo umów się na bezpłatną konsultację

 

 

 • milka

  Ja mam inny komputer – cyclotest, ale działa na takiej samej zasadzie. Jestem z niego bardzo zadowolona a jest tańszy.

Mobile version: Enabled

laboratorium-wiezi-logo_v1Zapisz się na newsletter

Przypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
i otrzymaj bezpłatny pakiet korzyści:

Rabat 40 zł na 1h konsultacji online
oraz
Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup


Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): Not Found <br /><a href="http://www.facebook.com/">Back to Facebook.</a> in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): ^ in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 174