Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 

Randka małżeńska

randka-gora

Dawno nie byliście na Randce Małżeńskiej? Czujesz, że potrzebujecie tego oboje, bo chcecie znów poczuć serdeczność, wzajemną troskę i motylki w brzuchu?

Masz rację!

Poświęcenie czasu na rozmowę pełną empatii, podzielenie się tym, co pojawia się w zakamarkach Waszych dusz, wzmocnienie więzi poprzez sygnały z obu stron – „jesteś dla mnihttp://eepurl.com/cj5TV5e ważna/y, potrzebuję Ciebie” to niezwykle ważny, choć wydaje się ekskluzywny element wspólnego życia. Jest teraz w zasięgu Twojej ręki – KLIK.

Recepta na małżeński sukces jest bardzo prosta. Szczęśliwi małżonkowie nie są zazwyczaj ani mądrzejsi, ani bogatsi, ani bardziej przebiegli, pod względem psychologicznym, od innych. Jednak w codziennym życiu potrafią zaleźć sposób, który nie pozwala negatywnym myślom i emocjom wobec współmałżonka (a takie występują w każdym związku) wziąć górę nad tymi pozytywnymi.

Jednym z najsmutniejszych powodów rozpadania się małżeństw jest fakt, że żaden z małżonków nie docenia znaczenia związku, dopóki nie jest już za późno. Zamiast pielęgnować związek, taktować go z należytym szacunkiem – co jest dla małżeństwa niezbędne – bardzo często udane małżeństwo uważamy za coś, co nam się z góry należy.

Na każdej Randce Małżeńskiej poznasz inną zasadę życia małżeńskiego. Każda z nich wprowadzona w życie znacząco poprawia kondycję małżeństwa. Chcesz poznać te zasady? Spotkaj się z nami!

Udane małżeństwo opiera się na głębokiej przyjaźni, która jest wyrażana poprzez wzajemny szacunek i radość z towarzystwa drugiej osoby. Szczęśliwe pary wiedzą doskonale, co druga osoba lubi, czego nie, znają jej dziwactwa, nadzieje i marzenia. Nie przestają się wzajemnie szanować i wyrażają swoje uczucie nie tylko w sprawach wielkich, ale także w codziennych drobiazgach.

To w jaki sposób funkcjonuje Twoje małżeństwo wpływa na Twoje poczucie szczęścia, poziom energii, gotowość do pokonywania trudów życia, cierpliwość i kreatywność w wychowywaniu dzieci. Szczęśliwi małżonkowie żyją dłużej i są zdrowsi niż rozwodnicy czy też osoby, których małżeństwa można zaliczyć do udanych.

Nie zwlekaj! Zarezerwuj miejsce dla Was od razu – ZAPISZ SIĘ!


Najbliższy termin to 9 grudnia 2016. Spotykamy się w sali warsztatowej, w kawiarni Tubajka 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 3 o 18.30. Nie może Was zabraknąć!


randka-jmaly

 

 

Mobile version: Enabled

laboratorium-wiezi-logo_v1Zapisz się do newslettera!

Dowiedz się pierwszy o nowych promocjach
i otrzymaj bezpłatny pakiet korzyści:

Rabat 30 zł na komputer cyklu Cyclotest Baby
oraz
Bezpłatny pdf z ćwiczeniami,
dzięki, któremu Wasz związek wzmocni się jeszcze bardziej
i będziecie  rozumieli się jak nigdy dotąd!
Sprawdź, jaki jest Twój język miłości!

Powered by WordPress Popup


Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): Not Found <br /><a href="http://www.facebook.com/">Back to Facebook.</a> in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): ^ in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 174