Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 

Randka małżeńska

randka-gora

Dawno nie byliście na Randce Małżeńskiej? Czujesz, że potrzebujecie tego oboje, bo chcecie znów poczuć serdeczność, wzajemną troskę i motylki w brzuchu?

Masz rację!

Poświęcenie czasu na rozmowę pełną empatii, podzielenie się tym, co pojawia się w zakamarkach Waszych dusz, wzmocnienie więzi poprzez sygnały z obu stron – „jesteś dla mnihttp://eepurl.com/cj5TV5e ważna/y, potrzebuję Ciebie” to niezwykle ważny, choć wydaje się ekskluzywny element wspólnego życia. Jest teraz w zasięgu Twojej ręki – KLIK.

Recepta na małżeński sukces jest bardzo prosta. Szczęśliwi małżonkowie nie są zazwyczaj ani mądrzejsi, ani bogatsi, ani bardziej przebiegli, pod względem psychologicznym, od innych. Jednak w codziennym życiu potrafią zaleźć sposób, który nie pozwala negatywnym myślom i emocjom wobec współmałżonka (a takie występują w każdym związku) wziąć górę nad tymi pozytywnymi.

Jednym z najsmutniejszych powodów rozpadania się małżeństw jest fakt, że żaden z małżonków nie docenia znaczenia związku, dopóki nie jest już za późno. Zamiast pielęgnować związek, taktować go z należytym szacunkiem – co jest dla małżeństwa niezbędne – bardzo często udane małżeństwo uważamy za coś, co nam się z góry należy.

Na każdej Randce Małżeńskiej poznasz inną zasadę życia małżeńskiego. Każda z nich wprowadzona w życie znacząco poprawia kondycję małżeństwa. Chcesz poznać te zasady? Spotkaj się z nami!

Udane małżeństwo opiera się na głębokiej przyjaźni, która jest wyrażana poprzez wzajemny szacunek i radość z towarzystwa drugiej osoby. Szczęśliwe pary wiedzą doskonale, co druga osoba lubi, czego nie, znają jej dziwactwa, nadzieje i marzenia. Nie przestają się wzajemnie szanować i wyrażają swoje uczucie nie tylko w sprawach wielkich, ale także w codziennych drobiazgach.

To w jaki sposób funkcjonuje Twoje małżeństwo wpływa na Twoje poczucie szczęścia, poziom energii, gotowość do pokonywania trudów życia, cierpliwość i kreatywność w wychowywaniu dzieci. Szczęśliwi małżonkowie żyją dłużej i są zdrowsi niż rozwodnicy czy też osoby, których małżeństwa można zaliczyć do udanych.

Nie zwlekaj! Zarezerwuj miejsce dla Was od razu – ZAPISZ SIĘ!


Najbliższy termin to 9 grudnia 2016. Spotykamy się w sali warsztatowej, w kawiarni Tubajka 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 3 o 18.30. Nie może Was zabraknąć!


randka-jmaly

 

 

Mobile version: Enabled

laboratorium-wiezi-logo_v1Zapisz się na newsletter

Przypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
i otrzymaj bezpłatny pakiet korzyści:

Rabat 40 zł na 1h konsultacji online
oraz
Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup


Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): Not Found <br /><a href="http://www.facebook.com/">Back to Facebook.</a> in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): ^ in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 174