Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 

O mnie

 

Nazywam się Ewa Arendarczyk i pomagam kobietom
stać się inspiratorkami zmian w swoim związku,
tak by obydwoje małżonkowie czerpali coraz większą
radość i satysfakcję z relacji małżeńskiej.

 Pomogę Ci:

 • wyciszyć negatywne emocje i poczuć się bezpiecznie,

 • zrozumieć pragnienia Twojego serca,

 • ustalić, co tak naprawdę chcesz zmienić,

 • wprowadzić w życie zmiany za pomocą małych kroków,

 • przenieść Waszą małżeńską relację na jeszcze głębszy poziom zrozumienia,

 • stać się wsparciem dla Twojego męża w rozwoju. 

 
 

 

Jako dziecko dorastałam w rodzinie, w której mało rozmawiało się o emocjach, potrzebach serca i wewnętrznych barierach. Chociaż dbali o mnie kochający, dobrzy rodzice, to brakowało im umiejętności i wewnętrznego przyzwolenia, aby powiedzieć, co tak naprawdę czują. Wrażliwość serca, odczucia, pragnienia, były ignorowane i odrzucane jako coś wstydliwego, ułomnego i niepraktycznego. Brak otwartości na siebie samego, a tym bardziej na współmałżonka nie pozwalał im na zbudowanie głębokiej, zażyłej relacji.

 

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

 

Mając 18 lat poznałam mojego przyszłego męża, z którym budujemy relację małżeńską od ponad 25 lat. Oboje wchodząc w ten związek mieliśmy ogromną determinację, by czerpać z wszelkich dostępnych, dobrych źródeł wiedzę i umiejętności potrzebne do tego, by nasza jedność była możliwa i z biegiem lat wzrastała. Przegadaliśmy miliony godzin, przeżyliśmy wiele szczęśliwych chwil, ale i życie nie szczędziło nam trudnych doświadczeń.

 

 
 

 

     Kompetencje i doświadczenie

 

 
 

Przez ostatnich 20 lat z fizyka przekształciłam się w doradcę życia rodzinnego. Ukończyłam Podyplomowe Studium Życia Rodzinnego w Instytucie Studiów nad Rodziną w Łomiankach. Jestem również coachem, który w szczególny sposób zajmuje się rozwojem osobistym i relacjami. Wykształcona, ale i intuicyjna, zdolność obserwowania, analizowania i wyciągania wniosków spowodowały, że wypracowałam w sobie ogromny potencjał, by nie tylko czerpać radość z budowy więzi, ale i  pomagać innym kobietom, jak również parom, w odnalezieniu siebie, zrozumieniu swojego serca i wypracowaniu takich umiejętności, które umożliwią ożywienie relacji małżeńskiej. 

 

Od 15 lat jestem nauczycielem metody podwójnego sprawdzenia, posiadam dyplom nauczyciela naturalnego planowania rodziny wydany przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny, sygnowany przez Klinikę Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Uczę rozpoznawania wskaźników płodności i wyznaczania następujących po sobie okresów płodności i niepłodności.

 

"Po ośmiu latach stosowania antykoncepcji hormonalnej, przyszedł czas na zapoznanie się ze swoim ciałem. Gdyby nie rozmowa z Tobą, nie wiem, czy dałabym radę stosować NPR. Dziękuję, że wszystko dokładnie mi wytłumaczyłaś, pomogłaś mi interpretować wskaźniki i oceniać, czy jest wszystko w porządku. Jesteś niezwykle ciepła i wyrozumiałą osobą, dzięki temu łatwo było mi się przed Tobą otworzyć. Cieszę się, że odważyłam się porozmawiać z Tobą!" Justyna

 

 
 

 

  Garść informacji o mnie:

 • Mieszkam w Łodzi i znam kilka sposobów, jak z niej się wydostać, by cieszyć się piękną przyrodą.
 • Uwielbiam biegać i jeździć na rowerze. Wycieczki rowerowe są fajne latem, a kiedy jest chłodniej dobrze się biega.
 • Dla czekolady z orzechami jestem w stanie zapomnieć o zdrowym żywieniu.
 • Pasjonuje mnie drugi człowiek, jego pragnienia, poszukiwanie szczęścia.
 • Kiedy gra piękna muzyka, nic przed tańcem mnie nie powstrzyma.
 • Najlepiej odpoczywam oglądając dobry film.

 

 
 

 

Zgodnie z obiegową opinią płodność trzeba okiełznać, a najlepiej na długi czas wykreślić z życia małżonków, jeśli nie planują oni poczęcia dziecka. Niestety, takie podejście szkodzi relacji małżeńskiej – ze względu na przyjmowaną antykoncepcję hormonalną często rujnuje zdrowie kobiety, spłyca wzajemne relacje, uniemożliwia wzajemne zrozumienie, akceptację i wzięcie odpowiedzialności za siebie nawzajem oraz rani serce kobiety.

 

Prowadzę poradnię rodzinną od wielu lat. Rozmawiałam z ponad setką par o naturalnym planowaniu rodziny, sposobach pielęgnowania relacji małżeńskiej oraz znaczeniu seksualności dla małżeństwa, związanych z tym problemach i o tym jak je rozwiązać. Prowadziłam również warsztaty komunikacji dla małżonków. Chętnie pomogę również Tobie.

 

NEWSLETTER ZAINSPIRUJE CIĘ

 

"Naturalne planowanie rodziny było dla mnie  nierozwiązaną zagadką, aż do momentu kiedy poznałam panią Ewę, która bardzo dokładnie, z ogromną cierpliwością wytłumaczyła mi, że to właśnie te metody są skuteczne w 100 procent, pod warunkiem prawidłowo prowadzonych obserwacji. Przez wiele lat stosowałam antykoncepcję,  co było niezgodne z moim sumieniem. Żyłam w wielkim stresie, a antykoncepcja okazała się bardzo zawodna. Teraz odzyskałam spokój, bo wiem co się dzieje w moim organizmie.

Początki stosowania tych metod nie były łatwe, szczególnie dla mojego męża, ale wiem, że było warto. Pani Ewa bardzo mnie wspierała. Jest bardzo ciepłą osobą i na bieżąco wyjaśniała moje wątpliwości, za co jestem bardzo wdzięczna.” Agnieszka W.

 

 
 

Na każdym etapie – definiowania problemu, szukania rozwiązań, a potem wcielenia ich
w życie wspieram i udzielam pomocy.

Dzięki wdrożeniu nowych rozwiązań poczujesz się jeszcze bardziej kochana
i akceptowana przez swojego partnera,
a Wasza relacja stanie się wielowymiarowa
i barwna.

Wspólne z Tobą opracowujemy najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji.

 
 

 

Realizuję różne inicjatywy, bo pomoc małżonkom w budowaniu więzi, pogłębianiu bliskości i poprawie komunikacji jest moją ogromną pasją.

 

W lutym 2016 roku przeprowadziłam 10-dniowy program w formie Wyzwania – „Zatroszcz się o swoje zdrowie seksualne” O seksie, relacji, płodności i zmianie na lepsze, w której wzięło udział 140 kobiet. Część z nich pracowała wspólnie w specjalnie utworzonej tajnej grupie. Otwartość, życzliwość i wkład włożone w przemyślenie treści były ogromne!

 

Po wyzwaniu powstała grupa zamknięta dla kreatywnych żon, które wspierają swoich mężów i są inicjatorkami pracy nad małżeństwem. Można do również możesz dołączyć. W kobiecym gronie szukamy dobrych rozwiązań i odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

 

 

DZIĘKI NEWSLETTEROWI, NIE PRZEGAPISZ ŻADNEJ WAŻNEJ INFORMACJI

 

Uwaga! Na stronie Laboratorium, w zakładce KONSULTACJE jest możliwość umówienia się na spotkanie na skype lub na rozmowę telefoniczną.

 

 
Mobile version: Enabled

laboratorium-wiezi-logo_v1Zapisz się do newslettera!

Dowiedz się pierwszy o nowych promocjach
i otrzymaj bezpłatny pakiet korzyści:

Rabat 30 zł na komputer cyklu Cyclotest Baby
oraz
Bezpłatny pdf z ćwiczeniami,
dzięki, któremu Wasz związek wzmocni się jeszcze bardziej
i będziecie  rozumieli się jak nigdy dotąd!
Sprawdź, jaki jest Twój język miłości!

Powered by WordPress Popup


Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): Not Found <br /><a href="http://www.facebook.com/">Back to Facebook.</a> in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): ^ in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 174