Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 
couponslay

Jedyny, Najdroższy Umiłowany, Fascynujący Luby – jak się nim stać?

Wydaje Ci się, że seks to zbiór wymyślnych technik, które przećwiczone, a potem zastosowane w perfekcyjny sposób dadzą Wam możliwość przeżycia czegoś ekscytującego, oderwanego od rzeczywistości i uzupełniającego wszelkie braki i niedomagania Waszego związku?

Nic bardziej mylnego. Oczywiście czasem technika może wiele pomóc, jakkolwiek jest to tylko dodatek, ale nigdy treść tego, co się dzieje.

Seks to komunikacja między małżonkami. To kontynuacja procesu, który ma miejsce poza sypialnią. Polega on na dzieleniu życia, oddania się siebie, zgodzie na to, by małżonek był tak blisko… By był obecny wtedy gdy pracujesz, odpoczywasz, uczestniczył w Twoich przeżyciach, znał Twoje myśli, wpływał na cele, decyzje i współpracował przy realizacji różnych zadań. Niełatwe prawda? Relacja seksualna jest jedną z wielu płaszczyzn porozumienia, które budujesz. Nigdy nie funkcjonuje w oderwaniu od reszty. Jeśli myślisz inaczej, zapewniam Cię, nie jest to myślenie, które pomoże Ci realizować projekt, którym jest szczęśliwe małżeństwo. Na pewno nie pomoże ono Ci uniknąć konfliktów, ale wręcz je spowoduje. Emocje towarzyszące współżyciu nie rozwiążą Waszych problemów, a jeśli myślisz, że tak mogłoby się stać, to tak, jakbyś oczekiwał/a, że czekolada, czy lampka wina zmieni jakość Twojego życia.

Nie wystarczy powiedzieć „kocham Cię” jeśli nie obdarzasz troską drugiej osoby, nie jesteś czuły, nie jesteś wsparciem, nie dajesz swojego czasu. Musi istnieć równowaga wszystkich znaków, działań i treści. Seks jest udany, jeśli relacja jest szczęśliwa. Nie wystarczy zmienić pozycję, założyć odpowiednią bieliznę, czy uatrakcyjnić kontekst sytuacji. Owszem, może to być przydatne i zwykle jest. Nie rozwiązuje to jednak głębokich problemów.

ukochany

Jeśli starasz się rozwiązać problemy związane z seksualnością, to przypuszczam, że chodzi bardziej o to, co dzieje się w Tobie, o Twoje przeżycia, myśli i postawy lub o samą relację między Wami niż o technikę, czy wystrój wnętrza. Wszystko, co się dzieje w obszarze seksualności odzwierciedla jak w lustrze to, co dzieje się w Waszym małżeństwie.
Następny post będzie zawierał osiem nawyków, które nie tylko wpływają na relację w związku, ale również wpływają na życie seksualne. Generalnie chodzi nam o to. byśmy stawali się ludźmi, dobrze określającymi swoje cele, coraz lepiej radzącymi sobie z problemami w budowaniu relacji oraz zarządzaniu swoimi emocjami, po to byśmy mogli celebrować seksualność, która jest ekscytująca, pełna radości, otwartości na siebie nawzajem, głęboka oraz pełna znaczeń i treści.

Jak stać się Jedynym/ą, Czarującym Ukochanym/ą, Fascynującym Lubym/ą, Najdroższym Umiłowanym/ą? Jak sprawić, aby być tym, kto się oddaje, ale i przyjmuje, afirmuje i łączy się ze współmałżonkiem z radością?

Najważniejsza jest postawa, jaką przyjmujesz w Waszej relacji, jak również osobowość, czyli to kim jesteś i jaki masz charakter. Każdy z tych elementów, jeśli w jakiś sposób niedomaga, można rozwinąć. Jak to zrobić?

1. Ofiaruj swoją miłość. Myśl o tym, co dobre dla drugiej strony i działaj zgodnie ze swoimi przemyśleniami w tej sprawie.
2. Bądź odpowiedzialna/y. Potrzeba do tego samodyscypliny i gotowości do tego, by siebie dać.
3. Pielęgnuj i rozwijaj swoją wiarę w Boga, ponieważ ona wzmacnia siły, pomaga pielęgnować nadzieję, jest źródłem tego, co dobre.
4. Obdarzaj szacunkiem. Sam/a go potrzebujesz, ale również potrzebuje go Twój partner/ka.
5. Pielęgnuj bliskość. Wyrażaj ją słowami, ale również całą/ym sobą.
6. Współpracuj.
7. Ćwicz się w radości.
8. Bądź sobą, akceptuj siebie razem ze swoją seksualnością.

Jeśli chcesz sprawdzić, w jakim stopniu posiadasz cechy Najdroższej/ego Umiłowanej/ego, kliknij TUTAJ, a na otrzymasz link do testu „Sprawdź, czy jesteś Najdroższym Umiłowanym”, który pokaże Ci, co zrobić, aby kochać jeszcze bardziej i z większą radością.

ukochany (2)

 

W teście możesz otrzymać maksymalnie 240 punktów.

220-240: Jesteś Najdroższym Umiłowanym, który buduje coraz wspanialszą relację seksualną na fundamencie prawdziwej miłości oraz wzajemnego szacunku. To podstawa do tego, aby rozmowy o Waszych upodobaniach były swobodne i owocne.

190-219: Jesteś Umiłowanym, który docenia wyjątkową bliskość w relacji, ale nie do końca rozumie duchową głębię bliskości seksualnej. Wiesz, że współżycie ma ogromną wartość, ale nie do końca wiesz jak to praktycznie osiągnąć. Sprawdź, nad którymi aspektami powinieneś popracować, aby wzmocnić fundament seksu relacyjnego.

165-189: Twoja miłość jest niedbała. Twoja wizja współżycia jest powierzchowna. Myślisz o seksie bardziej jako o rozrywce, która nie ma duchowego znaczenia. Prawdopodobnie zaniedbujesz okazje do okazywania miłości i bliskości podczas codziennych czynności koncentrując się na seksie, który rozumiesz jako podstawę Waszej relacji. Niestety radość z seksualności będzie malała, jeśli nie skupisz się na wzmocnieniu słabych elementów.

164 i mniej: Być może uważasz współżycie za dobrą zabawę, ale nie masz żadnego pojęcia o seksie budującym relację. Może nawet uważasz seksualność za coś złego, czy perwersyjnego. Traktujesz współżycie jako czynność, a nie sposób wyrażania siebie. Nauczenie się tego, by być Najdroższym Umiłowanym wymaga od Ciebie pokory, cierpliwości i pracy nad sobą.

Przypuszczam, że Twoje doświadczenie bycia tą Najdroższą Ukochaną jest bardzo bogate. Napisz o nim w komentarzu!
Jeśli wykonasz test, podziel się proszę swoimi spostrzeżeniami poniżej.

Mobile version: Enabled

laboratorium-wiezi-logo_v1Zapisz się na newsletter

Przypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
i otrzymaj bezpłatny pakiet korzyści:

Rabat 40 zł na 1h konsultacji online
oraz
Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup


Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): Not Found <br /><a href="http://www.facebook.com/">Back to Facebook.</a> in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): ^ in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 174