Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 
couponslay

List miłosny

Ponieważ już tuż, tuż, czas obdarowywania się, chciałabym zachęcić Cię do wykonania pewnego prezentu samodzielnie. Chodzi o dar dla najbliższej Ci osoby –  żony/męża/narzeczonej/narzeczonego/partnera. Przypuszczam, że prezenty kupione w sklepie, masz już przygotowane. Na pewno są trafione, bo przemyślałeś/aś ten zakup. Jeśli chciał-abyś/byś, aby Twój prezent był w tym roku wyjątkowy i pochodził z głębi serca, napisz list podsumowujący cały miniony rok. Nie wiesz jak to zrobić? Poniżej znajdziesz podpowiedź. List nie musi być długi, wystarczy, że zawrzesz w nim odpowiednią treść. Pisz z odwagą i ciepłem. Słowa mają być prawdziwe i szczere.

letters-851820_1920

 • Podaj powód, dla którego chciałaś/eś napisać ten list.
 • Wyjaśnij, jak bardzo ważny jest dla Ciebie adresat listu.
 • Podziękuj mu za to, że został postawiony na Twojej drodze i wymień wszystko, czego uczysz się od Niej/Niego.
 • Co takiego zachwyca Cię w drugiej osobie?
 • Napisz o swoich marzeniach, które są związane z Waszym związkiem. Co chciałbyś abyście zrobili razem, co osiągnęli, co razem przeżyli? Niech to będzie w jakimś stopniu również odpowiedź na pragnienia drugiej strony.
 • Wspomnij Wasze trudne chwile i to czego dzięki nim się nauczyłaś/eś. Zapewnij o swojej gotowości do pracy nad Waszą relacją i samą/samym sobą.
 • Na koniec wyraź swoje gorące uczucia i podpisz się.
 • Zapakuj w przepiękną kopertę, jeśli taką przygotowałeś wcześniej. Jeśli masz tylko białą, zaadresuj kolorowym mazakiem i dorysuj serduszko 🙂 Pomyśl, kiedy będzie odpowiedni czas, aby wręczyć ten list.

love-letter-530346_1920

Nie ważne czy tekst wyszedł długi, czy krótki. Najważniejsze są Twoje przemyślenia związane z tą treścią. Pisząc go wykonałeś dobrą pracę, uporządkowałaś/eś wspomnienia, wydobyłaś/eś na światło dzienne to, co najbardziej wartościowe. Zrobiłaś/eś miejsce w swoim sercu. Pokazały się diamenty, które świadczą o tym, jak bardzo wartościowa jest Wasza relacja. Zaryzykowałaś/eś pokazanie tego, co się w Tobie dzieje. Jesteś autentyczna/y i szczery. To nie jest łatwe, ale to jedyna droga do zbudowania głębokiej relacji. Stać Cię na nią i dobrze wiesz, że tylko to jest w życiu naprawdę wartościowe.

Jeśli napisałeś, podziel się proszę swoją radością ze mną 🙂

 • Ciekawy i romantyczny prezent…od razu przyszła mi lista osób do głowy, którym taki list chciałabym podarować. Jestem przez ciebie zainspirowana. Dzięki!!!

 • weddingerka

  Zapakowałabym taki list do butelki po piwie i wstawiła do lodówki 😉
  Pomysł naprawdę romantyczny. Sama chciałabym otrzymać taki prezent.

Mobile version: Enabled

laboratorium-wiezi-logo_v1Zapisz się do newslettera!

Dowiedz się pierwszy o nowych promocjach
i otrzymaj bezpłatny pakiet korzyści:

Rabat 30 zł na komputer cyklu Cyclotest Baby
oraz
Bezpłatny pdf z ćwiczeniami,
dzięki, któremu Wasz związek wzmocni się jeszcze bardziej
i będziecie  rozumieli się jak nigdy dotąd!
Sprawdź, jaki jest Twój język miłości!

Powered by WordPress Popup


Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): Not Found <br /><a href="http://www.facebook.com/">Back to Facebook.</a> in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): ^ in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 174