Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 

Wszystkich wyników: 6

grid
list
LADY-COMP

Przypuszczam, że  szukasz sprawdzonego sposobu,
by móc uniknąć poczęcia dziecka?
Potrzebujesz skutecznego urządzenia, które działa
na poziomie bardzo wysokim?
Być może szukasz praktycznego prezentu na święta?

Komputer cyklu Lady-Comp oferuje pewność na poziomie 99,36%.

Teraz nie musisz się martwić, że nie będziesz w stanie prawidłowo zinterpretować wyniku!

Masz gwarancję szybkich i jasnych informacji, które pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji przy zachowaniu dyskrecji i poczucia komfortu.

Bezpłatna wysyłka!!!

1,898.00 
Cyclotest Baby

Cyclotest Baby jest nowoczesnym minikomputerem, który przeznaczony jest szczególnie dla par starających się o poczęcie dziecka. Wskazuje dni niepłodne, płodne oraz te o najwyższej płodności. Umożliwia skrócenie czasu oczekiwania po poczęcie dziecka.

782.00 
LADY-COMP BABY

Komputer cyklu Lady-Comp baby to nowoczesne urządzenie medyczne, które poinformuje Cię o nadchodzących dniach płodnych. Dzięki niemu możecie wykorzystać ten okres, by począć dziecko. Komputer cyklu Lady-Comp baby pomogło wielu parom w zrealizowaniu planów posiadania potomstwa. Zwiększa skuteczność planów prokreacyjnych o 50%, co zostało udokumentowane badaniami.

2,398.00 
PEARLY

Komputer cyklu Pearly to pierwsze z profesjonalnych urządzeń medycznych, które ułatwiają stosowanie zasad naturalnego planowania rodziny. Daje pewną informacje, czy dany dzień jest płodny, czy nie płodny. Ocena fazy cyklu, w jakiej znajduje się użytkowniczka, pozwala na skuteczność 99,37%. Komputer cyklu Pearly posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Jest urządzeniem ekologicznym, jego użycie jest zgodne z sumieniem oraz otwiera drogę do głębszej relacji małżeńskiej.

Dostawa gratis!

1,248.00 
CYCLOTEST 2 PLUS
5.00

Cyclotest 2 Plus to inteligentny minikomputer, który wskazuje dni płodne i niepłodne w cyklu miesiączkowym użytkowniczki na podstawie pomiaru temperatur. Jest urządzeniem medycznym wykorzystującym zaawansowaną technologię do ułatwienia stosowania naturalnego planowania rodziny, tak by było to możliwe przy minimalnym zaangażowaniu czasowym i bez konieczności zgłębiania wiedzy dotyczącej fizjologii cyklu.  Cyclotest 2 Plus to komputer cyklu umożliwiający uzupełnienie zebranych informacji wynikiem testu owulacyjnego lub oceną śluzu.

680.00 
Mobile version: Enabled

laboratorium-wiezi-logo_v1Zapisz się na newsletter

Przypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
i otrzymaj bezpłatny pakiet korzyści:

Rabat 40 zł na 1h konsultacji online
oraz
Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup


Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): Not Found <br /><a href="http://www.facebook.com/">Back to Facebook.</a> in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): ^ in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 174