Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 503 305 561
Koszyk - 0.00 
couponslay

Co może zrobić dla Ciebie komputer cyklu?

Jesteśmy kobietami, które są odpowiedzialne, mądre i praktyczne. Chcemy się zdrowo odżywiać, nie mieć kontaktu z toksynami, być w harmonii z samą sobą. Przygotowujemy zdrowe posiłki, ćwiczymy, by nasze ciało było w dobrej kondycji, redukujemy stres dzięki stosowaniu różnych technik relaksacyjnych, pijemy wodę. Czy to wystarczy, żeby myśleć „dbałam o siebie”?

Pozostaje jeszcze inna, bardzo ważna sprawa, to kwestia stosowania wybranej przez Ciebie metody antykoncepcyjnej. Jeśli stosujesz hormony, zaburzasz w tym momencie działanie układu hormonalnego , tak by nie było możliwe poczęcie i urodzenie dziecka. Niestety, nie można wpłynąć na jedną dziedzinę życia, nie oddziałując na pozostałe. Gruczoły dokrewne są powiązane ze sobą.  Efektem działania antykoncepcji jest nierównowaga hormonalna. A wydawało Ci się, że „regulacja miesiączki” świadczy o uporządkowaniu? Nic bardziej mylnego. W wyniku stosowania antykoncepcji hormonalnej pojawiają się problemy z nastrojem, libido, wagą lub ze skórą. Nadmiar estrogenów może wywołać niedoczynność tarczycy i przyczynić się do powstania nowotworu. Syntetyczne hormony obciążają wątrobę i nerki, które mają oczyszczać organizm z toksyn. Powodują nieszczelne jelita, zmniejszają ilość kwasu żołądkowego, są przyczyną infekcji grzybicznych. Przyczyniają się do niedoborów witamin m.in. z grupy B, C, magnezu i selenu. Czy o to Ci chodzi? Pewnie nie. Przypuszczam, że nie wiedziałaś o tym.

Za jakiś czas planujesz począć i urodzić zdrowe dziecko. Chciałabyś, by Twoja ciąża przebiegała bezproblemowo. Jednocześnie jesteś odpowiedzialna i nie chcesz, by dziecko poczęło się wtedy, gdy nie jesteście jeszcze na to gotowi.

baby-20607

Cykl przemian hormonalnych w Twoim organizmie powoduje, że cyklicznie pojawia się u Ciebie okres płodności i niepłodności. Długość okresu niepłodnego to zwykle 6-9 dni i jest zależna od wielu czynników. Nie można jej wyznaczyć z wyprzedzeniem. Dlatego metoda kalendarzyka (ta z początku XX wieku) nie działała. Jeśli nie planujesz poczęcia dziecka, to wystarczy wyłączyć współżycie w dni płodne.

Jak wyznaczyć okres niepłodności?

Są dwa sposoby. Jednym z nich są obserwacje wskaźników płodności. Możesz o tym poczytać tutaj i tutaj. Jeśli nie chcesz zagłębiać się w tę wiedzę, a potrzebujesz czegoś, co jest obiektywne i działa bez emocji to komputer cyklu jest dobrym rozwiązaniem.

Nie będę pisać tutaj szczegółowo jak się go używa, bo dokładne opisy znajdują się przy omówieniu każdego produktu w sklepie. Lady-Comp, Lady-Comp Baby, Pearly i Cyclotest opierając się na pomiarach temperatury (zmieniającej się pod wpływem progesteronu) dają Ci  jasną wskazówkę, kiedy jest czas płodności, a kiedy nie.  To dobre rozwiązanie, nad którym warto się zastanowić.

lady-comp-baby_on_1024

Co możesz zyskać używając komputer cyklu?

Komputer cyklu powoduje, że:

 • wiesz kiedy jesteś płodna, a kiedy nie,
 • jesteś wolna od tabletek antykoncepcyjnych,  wkładek, prezerwatyw itp.
 • dbasz o swój organizm,
 • nie tracisz czasu na notowanie i interpretacje obserwacji,
 • nie musisz sama podejmować decyzji o rozpoczęciu lub zakończeniu okresu płodności, bo urządzenie robi to za Ciebie,
 • w dowolnym momencie możesz zdecydować, że chcesz zdecydować się na poczęcie dziecka (nie musisz czekać na oczyszczenie organizmu z syntetycznych hormonów) nie odczuwasz żadnych skutków ubocznych,
 • cieszysz się bardzo wysoką, na poziomie 99,36%, skutecznością ich działania,
 • kiedy będziecie chcieli począć dziecko, komputer wskaże Wam najlepszy czas na poczęcie,
 • możesz dowiedzieć się o nieprawidłowościach hormonalnych(Lady-Comp i Lady-Comp Baby informują o zaburzeniach cyklu).

 

Pamiętaj, że tabletki zaburzają proces przemian hormonalnych w Twoim organizmie. Być może powrót do równowagi będzie możliwy, ale może być i tak, że sytuacja sprzed tego czasu, kiedy zażywałyśmy pigułkę, nie powróci. Komputery cyklu najchętniej stosowane są przez młode kobiety, które w najbliższym czasie nie chcą mieć dziecka. Dbają o swoją płodność, bo wiedzą jak łatwo jest ją zaburzyć.

Urządzenia są drogie, bo płacimy za 26 lat pracy badawczej ekspertów, opracowanie oprogramowania, za certyfikat urządzenia medycznego, który posiadają komputery cyklu oraz za ich wysoką skuteczność. Jeśli chodzi o Lady-Comp, to urządzenie służy ponad dziesięć lat. Jeśli przeliczymy koszty i podzielimy przez czas użytkowania, to będzie to miesięcznie bardzo mała kwota.

Co wiesz na temat komputerów cyklu?
Jakie są Twoje doświadczenia w tym zakresie?

 • Cena komputera trochę przeraża, ale jak się pomyśli, że za opakowanie plastrów antykoncepcyjnych płaci się ok. 40-50 zł, to rocznie jest w okolicach 600 zł… Właśnie policzyłam, że przez wszystkie lata stosowania antykoncepcji wydawała na nią już prawie 5 tys. złotych…. Czyli mogłabym mieć już kilka takich komputerów!

  • A Lady Comp wystarcza nawet na 15 lat! Nie mówiąc już o tym, że można go odsprzedać, jeśli już go nie potrzebujemy. Końcówka, którą mierzy się temperaturę jest wymienna. Można kupić nową i zresetować pamięć urządzenia. Ktoś się ucieszy, bo kupi za niższą cenę, a my odzyskamy część kwoty, którą wydaliśmy kupując urządzenie. 🙂

   • Magda

    Ja swojego Lady Comp mam już ponad 10 lat i nie zamierzam go sprzedawać. Jestem z niego bardzo zadowolona i jest cały czas w użytku. Przerwa była tylko na czas ciąży i dopóki nie wrócił mi cykl po porodzie a że działo się to bardzo szybko pomimo karmienia piersią to przerwa w używaniu była krótka.

Mobile version: Enabled

laboratorium-wiezi-logo_v1Zapisz się na newsletter

Przypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji?
Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się
po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i … ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości….

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.
i otrzymaj bezpłatny pakiet korzyści:

Rabat 40 zł na 1h konsultacji online
oraz
Kalendarz miłości – uniwersalne narzędzie
do budowania nawyków. Czytasz, działasz i cieszysz się efektami!
Jest ekscytująco, ciepło i znów widzisz podziw w oczach współmałżonka.

Powered by WordPress Popup


Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): Not Found <br /><a href="http://www.facebook.com/">Back to Facebook.</a> in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: simplexml_load_string(): ^ in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 173

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /domains/laboratoriumwiezi.pl/public_html/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 174